סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

עונה 7 - סבב ראשון






ט.ל.ח

מחזור 1 - 27/9/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
צפוני
הילל רמת-חן 21:5
14:21
12:15
47:41
1:2
19:30
דרומי
נטעים ניצנים 16:21
18:21
-
34:42
0:2
19:30
אמצעי
המתמיד/הגפן יהל"ם 13:21
19:21
-
32:42
0:2
20:15
דרומי
אביגור מכלל 26:24
14:21
10:15
50:60
1:2
20:15
אמצעי
בליך מ. הגטאות 15:21
21:17
15:17
51:55
1:2
21:00
צפוני
הרא"ה רמת-אפעל 19:21
12:21
-
31:42
0:2
21:00
דרומי
עליות/הבילויים המנחיל 22:20
17:21
18:16
57:57
2:1
מחזור 2 - 25/10/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
צפוני
מ. הגטאות ארנון 21:16
21:15
-
42:31
2:0
19:30
דרומי
אביגור בליך 21:19
18:21
14:16
53:56
1:2
20:15
צפוני
עתיד רמת-אפעל 21:16
22:20
-
43:36
2:0
20:15
אמצעי
המנחיל הרא"ה 21:16
13:21
15:13
49:50
2:1
21:00
צפוני
רמת-חן יהל"ם 20:22
21:23
-
41:45
0:2
21:00
דרומי
נטעים המתמיד/הגפן 21:18
13:21
15:10
49:49
2:1
21:00
אמצעי
ניצנים הילל 13:21
20:22
-
33:43
0:2
מחזור 3 - 8/11/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
דרומי
עליות/הבילויים הרא"ה 18:21
10:21
-
28:42
0:2
19:30
אמצעי
המנחיל עתיד 12:21
13:21
-
25:42
0:2
20:15
צפוני
המתמיד/הגפן רמת-חן 21:18
21:17
-
42:35
2:0
20:15
דרומי
נטעים הילל 21:16
10:21
11:15
42:52
1:2
20:15
אמצעי
ניצנים יהל"ם 13:21
19:21
-
32:42
0:2
21:00
צפוני
בליך ארנון 14:21
12:21
-
26:42
0:2
21:00
אמצעי
מכלל מ. הגטאות 15:21
20:22
-
35:43
0:2
מחזור 4 - 15/11/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
צפוני
המתמיד/הגפן הילל 19:21
20:22
-
39:43
0:2
19:30
דרומי
נטעים יהל"ם 18:21
18:21
-
36:42
0:2
19:30
אמצעי
ניצנים רמת-חן 21:23
11:21
-
32:44
0:2
20:15
דרומי
אביגור מ. הגטאות 16:21
16:21
-
32:42
0:2
20:15
אמצעי
מכלל ארנון 15:21
10:21
-
25:42
0:2
21:00
דרומי
עליות/הבילויים עתיד 21:19
21:18
-
42:37
2:0
21:00
אמצעי
המנחיל רמת-אפעל 13:21
14:21
-
27:42
0:2
מחזור 5 - 29/11/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
דרומי
אביגור ארנון 19:21
16:21
-
35:42
0:2
19:30
אמצעי
מכלל בליך 21:14
21:16
-
42:30
2:0
20:15
צפוני
הרא"ה עתיד 21:23
23:21
15:17
59:61
1:2
20:15
דרומי
עליות/הבילויים רמת-אפעל 10:21
15:21
-
25:42
0:2
21:00
צפוני
יהל"ם הילל 25:27
21:19
13:15
59:61
1:2
21:00
דרומי
נטעים רמת-חן 22:20
21:18
-
43:38
2:0
21:00
אמצעי
ניצנים המתמיד/הגפן 21:15
21:16
-
42:31
2:0
טבלת הדירוג: