סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

עונה 6 - שלב הבתים

טבלת דירוג  סופית - מעודכנת לתאריך 03/05/2016

טבלת הדירוג נקבעת לפי שלבים, אם בשלב ה-1 יש שוויון - עוברים לשלב ה-2 וכן הלאה - 
1. ניקוד סופי (עמודה שמאלית)
2. הפרש מערכות
3. יחס הנקודות בתוך המערכות


ט.ל.ח



מחזור 1 - 23/2/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
צפוני
אביגור ניצנים 9:21
21:23
-
30:44
0:2
19:30
דרומי
חשמונאים עליות/הבילויים 21:13
18:21
10:15
49:49
1:2
19:30
אמצעי
מכלל בליך 22:20
17:21
12:15
51:56
1:2
20:15
צפוני
רמת-חן הבילויים 19:21
21:17
10:15
50:53
1:2
20:15
דרומי
הרואה עתיד 12:21
9:21
-
21:42
0:2
20:15
אמצעי
יהלום המנחיל 21:12
10:21
9:15
40:48
1:2
21:00
צפוני
נטעים המתמיד 21:15
17:21
16:18
54:54
1:2
21:00
דרומי
הילל ארנון 21:19
21:13
-
42:32
2:0
21:00
אמצעי
הגפן/המתמיד מ.הגטאות 21:16
21:14
-
42:30
2:0
(בית עליון | בית תחתון | בית אמצעי)
מחזור 2 -
8/3/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
צפוני
נטעים מ.הגטאות 19:21
21:12
19:17
59:50
2:1
19:30
דרומי
המתמיד ארנון 30:32
17:21
-
47:53
0:2
19:30
אמצעי
הגפן/המתמיד הילל 17:21
17:21
-
34:42
0:2
20:15
צפוני
מכלל עליות/הבילויים 15:21
13:21
-
28:42
0:2
20:15
דרומי
אביגור בליך 17:21
13:21
-
30:42
0:2
20:15
אמצעי
חשמונאים ניצנים 17:21
14:21
-
31:42
0:2
21:00
צפוני
רמת-חן המנחיל 10:21
21:12
15:11
46:44
2:1
21:00
דרומי
הבילויים עתיד 12:21
10:21
-
22:42
0:2
21:00
אמצעי
יהלום הרואה 12:21
13:21
-
25:42
0:2
(בית עליון | בית תחתון | בית אמצעי)
מחזור 3 -
22/3/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
צפוני
רמת-חן יהלום 11:21
21:12
11:15
43:48
1:2
19:30
דרומי
המנחיל עתיד 10:21
9:21
-
19:42
0:2
19:30
אמצעי
הבילויים הרואה 15:21
11:21
-
26:42
0:2
20:15
צפוני
נטעים הגפן/המתמיד 15:21
14:21
-
29:42
0:2
20:15
דרומי
מ.הגטאות ארנון 18:21
18:21
-
36:42
0:2
20:15
אמצעי
המתמיד הילל 21:17
28:26
-
49:43
2:0
21:00
צפוני
אביגור עליות/הבילויים 17:21
14:21
-
31:42
0:2
21:00
דרומי
חשמונאים מכלל 21:19
17:21
16:14
54:54
2:1
21:00
אמצעי
בליך ניצנים 16:21
9:21
-
25:42
0:2
(בית עליון | בית תחתון | בית אמצעי)
מחזור 4 -
5/4/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
צפוני
אביגור מכלל 12:21
20:22
-
32:43
0:2
19:30
דרומי
עליות/הבילויים ניצנים 21:13
18:21
11:15
50:49
1:2
19:30
אמצעי
חשמונאים בליך 19:21
21:12
15:10
55:43
2:1
20:15
צפוני
רמת-חן הרואה 9:21
23:25
-
32:46
0:2
20:15
דרומי
יהלום עתיד 7:21
12:21
-
19:42
0:2
20:15
אמצעי
הבילויים המנחיל 21:9
12:21
14:16
47:46
1:2
21:00
צפוני
נטעים הילל 21:18
22:20
-
43:38
2:0
21:00
דרומי
הגפן/המתמיד ארנון 21:11
21:15
-
42:26
2:0
21:00
אמצעי
המתמיד מ.הגטאות 20:22
21:15
15:12
56:49
2:1
(בית עליון | בית תחתון | בית אמצעי)
מחזור 5 -
3/5/2016 - משחקי הגמר
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
צפוני
רמת-חן עתיד 13:21
12:21
-
25:42
0:2
19:30
דרומי
המנחיל הרואה 9:21
8:21
-
17:42
0:2
19:30
אמצעי
הבילויים יהלום 21:16
19:21
17:15
57:52
2:1
20:15
צפוני
נטעים ארנון 21:15
21:19
-
42:34
2:0
20:15
דרומי
מ.הגטאות הילל 21:23
21:16
9:15
51:54
1:2
20:15
אמצעי
המתמיד הגפן/המתמיד 15:21
11:21
-
26:42
0:2
21:00
צפוני
בליך עליות/הבילויים 21:19
16:21
19:21
56:61
1:2
21:00
דרומי
ניצנים מכלל 21:15
21:18
-
42:33
2:0
21:00
אמצעי
אביגור חשמונאים 19:21
12:21
-
31:42
0:2
(בית עליון | בית תחתון | בית אמצעי)