סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

עונה 9 - מוקדמות



ט.ל.ח

מחזור 1 - 6/11/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
דרומי
ניצנים אהל שם 12:21
16:21
-
28:42
0:2
19:30
אמצע
המנחיל עתיד 19:21
12:21
-
31:42
0:2
20:15
דרומי
אביגור מורדי הגטאות 14:21
15:21
-
29:42
0:2
20:15
אמצע
קורצ'אק נטעים 21:9
21:11
-
42:20
2:0
21:00
צפוני
בליך מכלל 3:21
6:21
-
9:42
0:2
21:00
דרומי
הרא"ה רמת חן 18:21
21:12
11:15
50:48
1:2
21:00
אמצע
הגפן המתמיד ערמונים 16:21
12:21
-
28:42
0:2
(כתום | כחול | ירוק)
מחזור 2 -
13/11/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
צפוני
הגפן המתמיד רמת חן 21:12
21:16
-
42:28
2:0
19:30
דרומי
הרא"ה מכלל 21:17
18:21
8:15
47:53
1:2
19:30
אמצע
ערמונים בליך 21:17
21:19
-
42:36
2:0
20:15
דרומי
ניצנים המנחיל 13:21
24:22
12:15
49:58
1:2
20:15
אמצע
אהל שם ארנון 21:13
21:19
-
42:32
2:0
21:00
דרומי
אביגור קורצ'אק 17:21
19:21
-
36:42
0:2
21:00
אמצע
מורדי הגטאות הלל 21:13
21:13
-
42:26
2:0
(כתום | כחול | ירוק)
מחזור 3 -
27/11/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
דרומי
הלל נטעים 21:19
21:18
-
42:37
2:0
19:30
אמצע
קורצ'אק מורדי הגטאות 21:13
21:15
-
42:28
2:0
20:15
צפוני
מכלל הגפן המתמיד 21:17
21:13
-
42:30
2:0
20:15
דרומי
רמת חן ערמונים 21:12
12:21
15:6
48:39
2:1
20:15
אמצע
הרא"ה בליך 21:11
21:7
-
42:18
2:0
21:00
דרומי
ארנון עתיד 17:21
14:21
-
31:42
0:2
21:00
אמצע
המנחיל אהל שם 18:21
21:19
18:16
57:56
2:1
(כתום | כחול | ירוק)
מחזור 4 -
11/12/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
צפוני
הרא"ה הגפן המתמיד 21:15
21:17
-
42:32
2:0
19:30
דרומי
מכלל ערמונים 21:14
21:8
-
42:22
2:0
19:30
אמצע
רמת חן בליך 21:13
21:13
-
42:26
2:0
20:15
דרומי
אביגור נטעים 21:9
21:14
-
42:23
2:0
20:15
אמצע
קורצ'אק הלל 21:12
27:25
-
48:37
2:0
21:00
דרומי
ניצנים עתיד 16:21
7:21
-
23:42
0:2
21:00
אמצע
המנחיל ארנון 21:16
21:9
-
42:25
2:0
(כתום | כחול | ירוק)
מחזור 5 -
25/12/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
דרומי
אביגור הלל 14:21
18:21
-
32:42
0:2
19:30
אמצע
מורדי הגטאות נטעים 21:11
21:10
-
42:21
2:0
20:15
דרומי
ניצנים ארנון 16:21
18:21
-
34:42
0:2
20:15
אמצע
אהל שם עתיד 23:25
13:21
-
36:46
0:2
21:00
צפוני
הגפן המתמיד בליך 21:18
21:10
-
42:28
2:0
21:00
דרומי
הרא"ה ערמונים 21:12
21:11
-
42:23
2:0
21:00
אמצע
מכלל רמת חן 21:17
21:13
-
42:30
2:0
(כתום | כחול | ירוק)