סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

עונה 6 - סבב א

עונה 6 --- שלב המוקדמות

חלוקה ל-3 בתים ע"פ תוצאות הדירוג משנה קודמת (עליון / אמצעי / תחתון).

חלוקת הבתים - ללא דירוג
בית עליון - אביגור, חשמונאים, מכלל, נטעים, ניצנים.
בית אמצעי - בליך, המתמיד, הגפן, מורדי הגטאות, עליות, רמת-חן.
בית תחתון - ארנון, הבילויים, הילל-2, המנחיל, הרוא"ה, יהל"ם.

ב ה צ ל ח ה   !!!



טבלת דירוג לשלב המוקדמות - סופית - מעודכנת לתאריך 12/01/2016

טבלת הדירוג נקבעת לפי שלבים, אם בשלב ה-1 יש שוויון - עוברים לשלב ה-2 וכן הלאה - 
1. ניקוד סופי (עמודה שמאלית)
2. הפרש מערכות
3. יחס הנקודות בתוך המערכות


ט.ל.ח

מחזור 1 - 17/11/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
צפוני
המתמיד עליות/הבילויים 29:27
21:12
-
50:39
2:0
19:30
דרומי
הבילויים הרוא"ה 8:21
10:21
-
18:42
0:2
19:30
אמצעי
בליך רמת-חן 8:21
9:21
-
17:42
0:2
20:15
צפוני
מכלל נטעים 22:20
11:21
9:15
42:56
1:2
20:15
דרומי
הילל המנחיל 10:21
11:21
-
21:42
0:2
20:15
אמצעי
מורדי הגטאות הגפן/המתמיד 21:9
21:13
-
42:22
2:0
21:00
צפוני
אביגור חשמונאים 17:21
21:17
8:15
46:53
1:2
21:00
דרומי
ארנון יהל"ם 9:21
9:21
-
18:42
0:2
(בית אמצעי - סבב א | בית תחתון - סבב א | בית עליון - סבב א)
מחזור 2 -
1/12/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
צפוני
מורדי הגטאות רמת-חן 15:21
21:23
-
36:44
0:2
19:30
אמצעי
המנחיל הבילויים 21:19
21:12
-
42:31
2:0
20:15
צפוני
בליך המתמיד 11:21
28:26
10:15
49:62
1:2
20:15
דרומי
אביגור ניצנים 16:21
12:21
-
28:42
0:2
20:15
אמצעי
הילל יהל"ם 17:21
21:13
5:15
43:49
1:2
21:00
צפוני
ארנון הרוא"ה 6:21
10:21
-
16:42
0:2
21:00
דרומי
מכלל חשמונאים 21:15
21:13
-
42:28
2:0
21:00
אמצעי
עליות/הבילויים הגפן/המתמיד 21:19
9:21
15:5
45:45
2:1
(בית אמצעי - סבב א | בית תחתון - סבב א | בית עליון - סבב א)
מחזור 3 -
15/12/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
צפוני
המתמיד הגפן/המתמיד 18:21
18:21
-
36:42
0:2
19:30
דרומי
אביגור נטעים 8:21
10:21
-
18:42
0:2
19:30
אמצעי
בליך מורדי הגטאות 10:21
16:21
-
26:42
0:2
20:15
צפוני
ארנון הילל 26:24
21:23
15:9
62:56
2:1
20:15
דרומי
חשמונאים ניצנים 24:22
19:21
13:15
56:58
1:2
20:15
אמצעי
הבילויים יהל"ם 11:21
15:21
-
26:42
0:2
21:00
צפוני
המנחיל הרוא"ה 6:21
15:21
-
21:42
0:2
21:00
אמצעי
עליות/הבילויים רמת-חן 23:25
17:21
-
40:46
0:2
(בית אמצעי - סבב א | בית תחתון - סבב א | בית עליון - סבב א)
מחזור 4 -
29/12/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
צפוני
הבילויים הילל 15:21
21:11
15:10
51:42
2:1
19:30
דרומי
המתמיד רמת-חן 13:21
21:16
9:15
43:52
1:2
19:30
אמצעי
הרוא"ה יהל"ם 21:13
21:13
-
42:26
2:0
20:15
צפוני
ארנון המנחיל 17:21
5:21
-
22:42
0:2
20:15
דרומי
עליות/הבילויים מורדי הגטאות 10:21
21:15
11:15
42:51
1:2
20:15
אמצעי
חשמונאים נטעים 12:21
21:10
4:15
37:46
1:2
21:00
דרומי
בליך הגפן/המתמיד 12:21
7:21
-
19:42
0:2
21:00
אמצעי
מכלל ניצנים 21:18
27:29
13:15
61:62
1:2
(בית אמצעי - סבב א | בית תחתון - סבב א | בית עליון - סבב א)
מחזור 5 -
12/1/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
צפוני
ארנון הבילויים 11:21
12:21
-
23:42
0:2
19:30
דרומי
ניצנים נטעים 15:21
12:21
-
27:42
0:2
19:30
אמצעי
הגפן/המתמיד רמת-חן 20:22
12:21
-
32:43
0:2
20:15
צפוני
המנחיל יהל"ם 21:17
21:14
-
42:31
2:0
20:15
דרומי
מכלל אביגור 21:16
21:14
-
42:30
2:0
20:15
אמצעי
בליך עליות/הבילויים 21:18
13:21
9:15
43:54
1:2
21:00
דרומי
הילל הרוא"ה 12:21
15:21
-
27:42
0:2
21:00
אמצעי
מורדי הגטאות המתמיד 21:14
19:21
13:15
53:50
1:2
(בית אמצעי - סבב א | בית תחתון - סבב א | בית עליון - סבב א)
טבלת הדירוג:
טבלת דירוג לשלב המוקדמות - סופית - מעודכנת לתאריך 12/01/2016

טבלת הדירוג נקבעת לפי שלבים, אם בשלב ה-1 יש שוויון - עוברים לשלב ה-2 וכן הלאה - 
1. ניקוד סופי (עמודה שמאלית)
2. הפרש מערכות
3. יחס הנקודות בתוך המערכות


ט.ל.ח