סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

עונה 5 - משחקי הפלייאוף

עונה 5 - שלב הפלייאוף

ברכות לקבוצות העולות --- מכלל, המתמיד וגבעולים.

בהצלחה בבתים החדשים לקבוצות היורדות - חשמונאים, הגפן ורמת-חן.

חלוקת הבתים (ללא דירוג):
בית א' --- הילל-1 , בליך , אביגור , מכלל.
בית ב' --- חשמונאים , נטעים , עליות , המתמיד.
בית ג' --- הגפן , ניצנים , מ. הגטאות , גבעולים.
בית ד' --- רמת-חן , ארנון , הבילויים , המנחיל , הילל-2.



טבלת דירוג פלייאוף - סופית

 טבלת הדירוג נקבעת לפי שלבים, אם בשלב ה-1 יש שויון - עוברים לשלב ה-2 וכן הלאה - 

1. ניקוד סופי (עמודה שמאלית)

2. הפרש מערכות

3. יחס הנקודות בתוך המערכות


ברכות לאלופת רמת-גן לעונה 2014-2015 --- קבוצת בי"ס -   הילל-1


בית  א

משחקים

מערכות

יחס

 

מס'

קבוצה

מש'

נצ'

הפ'

חובה

זכות

הפרש

חובה

זכות

הפרש

נק'

1

הילל-1

6

4

2

6

10

4

271

299

28

10

2

מכלל

6

4

2

6

9

3

258

277

19

10

3

אביגור

6

3

3

8

7

-1

269

259

-10

9

4

בליך

6

1

5

11

5

-6

302

265

-37

7

סיכום

24

12

12

31

31

0

1100

1100

0

36


בית  ב

משחקים

מערכות

יחס

 

מס'

קבוצה

מש'

נצ'

הפ'

חובה

זכות

הפרש

חובה

זכות

הפרש

נק'

1

עליות

6

5

1

4

11

7

257

290

33

11

2

חשמונאים

6

3

3

7

8

1

255

275

20

9

3

נטעים

6

2

4

10

6

-4

292

269

-23

8

4

המתמיד

6

2

4

10

6

-4

291

261

-30

8

סיכום

24

12

12

31

31

0

1095

1095

0

36


בית  ג

משחקים

מערכות

יחס

 

מס'

קבוצה

מש'

נצ'

הפ'

חובה

זכות

הפרש

חובה

זכות

הפרש

נק'

1

ניצנים

6

6

0

0

12

12

169

252

83

12

2

מ.הגטאות

6

4

2

6

8

2

197

232

35

10

3

הגפן

6

1

5

10

4

-6

268

226

-42

7

4

גבעולים

6

1

5

11

3

-8

273

197

-76

6

סיכום

24

12

12

27

27

0

907

907

0

35


בית  ד

משחקים

מערכות

יחס

 

מס'

קבוצה

מש'

נצ'

הפ'

חובה

זכות

הפרש

חובה

זכות

הפרש

נק'

1

רמת-חן

8

7

1

3

14

11

291

356

65

15

2

ארנון

8

6

3

7

14

7

291

353

62

14

3

הבילויים

8

4

4

8

8

0

331

320

-11

12

4

הילל-2

8

3

5

11

9

-2

347

350

3

11

5

המנחיל

8

0

8

16

2

-14

365

246

-119

8

סיכום

40

20

21

45

47

2

1625

1625

0

60



ט.ל.ח


מחזור 1 - 24/2/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
צפוני
מכלל בליך 21:15
18:21
15:13
54:49
2:1
19:30
דרומי
הילל-1 אביגור 12:21
20:22
-
32:43
0:2
19:30
אמצעי
רמת-חן ארנון 21:9
19:21
7:15
47:45
1:2
20:15
צפוני
עליות/הבילויים חשמונאים 21:18
19:21
15:17
55:56
1:2
20:15
דרומי
הגפן/המתמיד מורדי הגטאות 21:9
15:21
15:10
51:40
2:1
20:15
אמצעי
ניצנים גבעולים 18:21
10:21
-
28:42
0:2
21:00
צפוני
נטעים המתמיד 21:16
19:21
15:12
55:49
2:1
21:00
דרומי
המנחיל הבילויים 25:23
20:22
15:10
60:55
2:1
21:00
אמצעי
רמת-חן הילל 14:21
11:21
-
25:42
0:2
מחזור 2 - 10/3/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
צפוני
הילל-1 בליך 23:21
16:21
12:15
51:57
1:2
19:30
דרומי
המנחיל הילל 21:12
21:18
-
42:30
2:0
19:30
אמצעי
רמת-חן הבילויים 14:21
19:21
-
33:42
0:2
20:15
צפוני
עליות/הבילויים המתמיד 11:21
24:22
11:15
46:58
1:2
20:15
דרומי
הילל ארנון 14:21
21:19
13:15
48:55
1:2
20:15
אמצעי
חשמונאים נטעים 18:21
21:17
6:15
45:53
1:2
21:00
צפוני
ניצנים מורדי הגטאות 12:21
10:21
-
22:42
0:2
21:00
דרומי
אביגור מכלל 21:10
17:21
15:8
53:39
2:1
21:00
אמצעי
הגפן/המתמיד גבעולים 21:15
16:21
15:13
52:49
2:1
מחזור 3 - 24/3/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
צפוני
חשמונאים המתמיד 21:8
21:23
15:13
57:44
2:1
19:30
דרומי
רמת-חן המנחיל 12:21
17:21
-
29:42
0:2
19:30
אמצעי
גבעולים מורדי הגטאות 21:0
21:0
-
42:0
2:0
20:15
צפוני
בליך אביגור 21:14
21:13
-
42:27
2:0
20:15
דרומי
הילל הבילויים 18:21
24:22
15:7
57:50
2:1
20:15
אמצעי
עליות/הבילויים נטעים 21:18
14:21
15:10
50:49
2:1
21:00
צפוני
הילל-1 מכלל 19:21
13:21
-
32:42
0:2
21:00
דרומי
ארנון המנחיל 15:21
9:21
-
24:42
0:2
21:00
אמצעי
ניצנים הגפן/המתמיד 14:21
16:21
-
30:42
0:2
21:45
אמצעי
ארנון הבילויים 19:21
16:21
-
35:42
0:2
מחזור 4 - 14/4/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
צפוני
הילל-1 בליך 21:17
15:21
12:15
48:53
1:2
19:15
דרומי
הילל הבילויים 21:16
21:18
-
42:34
2:0
19:15
אמצעי
עליות/הבילויים נטעים 18:21
17:21
-
35:42
0:2
20:00
צפוני
ארנון המנחיל 9:21
14:21
-
23:42
0:2
20:00
דרומי
הגפן/המתמיד ניצנים 21:19
21:15
-
42:34
2:0
20:00
אמצעי
מורדי הגטאות גבעולים 11:21
21:17
13:15
45:53
1:2
21:00
צפוני
חשמונאים המתמיד 14:21
6:21
-
20:42
0:2
21:00
דרומי
אביגור מכלל 24:22
21:13
-
45:35
2:0
21:00
אמצעי
הילל רמת-חן 22:20
20:22
15:11
57:53
2:1
מחזור 5 - 28/4/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
צפוני
מורדי הגטאות ניצנים 21:11
21:11
-
42:22
2:0
19:00
דרומי
חשמונאים נטעים 19:21
15:21
-
34:42
0:2
19:00
אמצעי
בליך מכלל 21:19
21:16
-
42:35
2:0
20:00
צפוני
עליות/הבילויים המתמיד 18:21
14:21
-
32:42
0:2
20:00
דרומי
רמת-חן הבילויים 11:21
13:21
-
24:42
0:2
20:00
אמצעי
ארנון הילל 16:21
21:12
12:15
49:48
1:2
21:00
צפוני
הילל-1 אביגור 21:18
16:21
15:12
52:51
2:1
21:00
דרומי
ארנון רמת-חן 16:21
17:21
-
33:42
0:2
21:00
אמצעי
הבילויים המנחיל 10:21
14:21
-
24:42
0:2
21:45
אמצעי
הגפן/המתמיד גבעולים 17:21
22:24
-
39:45
0:2
מחזור 6 - 19/5/2015 - משחקי הגמר
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
צפוני
אביגור בליך 16:21
25:23
9:15
50:59
1:2
19:00
דרומי
המנחיל רמת-חן 21:10
17:21
15:7
53:38
2:1
19:00
אמצעי
ארנון הבילויים 11:21
16:21
-
27:42
0:2
20:00
צפוני
המנחיל הילל 21:12
21:11
-
42:23
2:0
20:00
דרומי
ניצנים גבעולים 14:21
19:21
-
33:42
0:2
20:00
אמצעי
מורדי הגטאות הגפן/המתמיד 13:21
15:21
-
28:42
0:2
21:00
צפוני
הילל-1 מכלל 19:21
21:18
16:14
56:53
2:1
21:00
דרומי
עליות/הבילויים חשמונאים 19:21
20:22
-
39:43
0:2
21:00
אמצעי
המתמיד נטעים 18:21
23:21
15:9
56:51
2:1
טבלת הדירוג:

טבלת דירוג פלייאוף - סופית

 טבלת הדירוג נקבעת לפי שלבים, אם בשלב ה-1 יש שויון - עוברים לשלב ה-2 וכן הלאה - 

1. ניקוד סופי (עמודה שמאלית)

2. הפרש מערכות

3. יחס הנקודות בתוך המערכות


ברכות לאלופת רמת-גן לעונה 2014-2015 --- קבוצת בי"ס -   הילל-1


בית  א

משחקים

מערכות

יחס

 

מס'

קבוצה

מש'

נצ'

הפ'

חובה

זכות

הפרש

חובה

זכות

הפרש

נק'

1

הילל-1

6

4

2

6

10

4

271

299

28

10

2

מכלל

6

4

2

6

9

3

258

277

19

10

3

אביגור

6

3

3

8

7

-1

269

259

-10

9

4

בליך

6

1

5

11

5

-6

302

265

-37

7

סיכום

24

12

12

31

31

0

1100

1100

0

36


בית  ב

משחקים

מערכות

יחס

 

מס'

קבוצה

מש'

נצ'

הפ'

חובה

זכות

הפרש

חובה

זכות

הפרש

נק'

1

עליות

6

5

1

4

11

7

257

290

33

11

2

חשמונאים

6

3

3

7

8

1

255

275

20

9

3

נטעים

6

2

4

10

6

-4

292

269

-23

8

4

המתמיד

6

2

4

10

6

-4

291

261

-30

8

סיכום

24

12

12

31

31

0

1095

1095

0

36


בית  ג

משחקים

מערכות

יחס

 

מס'

קבוצה

מש'

נצ'

הפ'

חובה

זכות

הפרש

חובה

זכות

הפרש

נק'

1

ניצנים

6

6

0

0

12

12

169

252

83

12

2

מ.הגטאות

6

4

2

6

8

2

197

232

35

10

3

הגפן

6

1

5

10

4

-6

268

226

-42

7

4

גבעולים

6

1

5

11

3

-8

273

197

-76

6

סיכום

24

12

12

27

27

0

907

907

0

35


בית  ד

משחקים

מערכות

יחס

 

מס'

קבוצה

מש'

נצ'

הפ'

חובה

זכות

הפרש

חובה

זכות

הפרש

נק'

1

רמת-חן

8

7

1

3

14

11

291

356

65

15

2

ארנון

8

6

3

7

14

7

291

353

62

14

3

הבילויים

8

4

4

8

8

0

331

320

-11

12

4

הילל-2

8

3

5

11

9

-2

347

350

3

11

5

המנחיל

8

0

8

16

2

-14

365

246

-119

8

סיכום

40

20

21

45

47

2

1625

1625

0

60



ט.ל.ח