חרבות ברזל - כל העדכונים
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

הנהלה ובעלי תפקידים

עפרה אברמוביץ - מייסדת ויו"ר מאמאנט ישראל

ההוגה, היוזמת, המייסדת והמובילה של מאמאנט – ליגת האמהות בכדורשת. בשנת 2005 החלה עפרה, ללא לאות ובהתנדבות מלאה, ליזום, לשווק ולדחוף את משחק הכדורשת בקרב תושבות העיר כפר סבא. היא שיתפה בחזונה את ראש עיריית כפר-סבא, מר יהודה בן-חמו, שנרתם לעניין ונתן את ברכתו. עפרה פנתה למנהלי בתי הספר, לועדי ההורים ולמורים לחינוך גופני, על מנת שיעזרו בהקמת קבוצות של אמהות בבתי הספר. היא דברה באסיפות הורים ואף גייסה באופן אישי אמהות לקבוצות הראשונות, וכך יצאה לדרך ליגת מאמאנט הראשונה.

בשנים שחלפו מאז הקמת הליגה הראשונה בכפר סבא, פעלה עפרה להקמת ליגות מאמאנט בערים רבות, מהצפון ועד הדרום. בזכות פועלה הצטרפו אלפי שחקניות למאמאנט והפכו אותה לארגון הספורט העממי המתפתח במהירות הגדולה ביותר בארץ כיום, כשכל ליגה חדשה שמתווספת למעגל מאמאנט מייצרת מעגלי השפעה בתוך העיר בה היא פועלת.

עפרה אברמוביץ' זכתה בשנת 2014 בפרס גלר היוקרתי, ע"ש זאב גלר מוענק מדי שנה למתנדבים מצטיינים בעיר כפר סבא.

בשנת 2014, הוזמנה עפרה להרצות בכנס היוקרתי IWG בפינלנד, כנס בינלאומי לנשים וספורט, ובשנת 2015 עמלה על צירוף ליגת מאמאנט לארגון הספורטיבי הבינלאומי ה - CSIT, ובשנת 2017 תשתתף מאמאנט במשחקי הארגון הרשמיים בלטביה. בתוך כך, מסייעת עפרה להקים נקודות מאמאנט בכל העולם: קפריסין, אוסטריה, איטליה, ניו יורק ועוד.

סיון שפר - מנכ"לית מאמאנט

סיון שפר, ילידת אשקלון, בת 40 נשואה ואם לשלוש בנות, מגיעה עם ניסיון של למעלה מעשור בניהול תכניות ומהלכים אסטרטגיים במגזר החברתי, ציבורי בתפקידי ניהול,יזמת חברתית, מייסדת מיזם "אחריה", ומיזמים לתמיכה בנשים נפגעות אלימות.

הקימה את מאמאנט אשקלון ב2018 עם מעל 250 שחקניות. "זו זכות עבורי להצטרף להובלה של ארגון המהווה מגרש של הזדמנויות לאמהות בישראל ובעולם. כמי שמכירה את העולם החברתי מבפנים אני יודעת לאמר שמאמאנט היא כלי דרמטי לקידום מוביליות חברתית דרך האמהות לילדיהם, למשפחה ולקהילה כולה."

ישראלה קסוטו - יו"ר ועדת תקנון

אמא לרואי בן 18,הצטרפתי לליגת מאמאנט גבעתיים מהיום הראשון להיווסדה.
אני פעילה חברתית, ומטפלת בתחום ההפרעות אכילה ואכילה רגשית.

הדרך במאמאנט מסמלת עבורי חיבור לערכים, תרומה לקהילה, יישום בפועל ערך של קבלת כל אחת באשר היא, ושותפות ותמיכה שמשולבת בחגיגת ספורט וכייף.

זיו סדבון - יו"ר הועדה המקצועית של מאמאנט

• נשוי באושר ליעל אותה פגשתי כמאמן על מגרש הכדורעף בליגת העל לנשים. עורך דין ומנכ"ל של חברה המתעסקת בניהול נכסים ונדל"ן, מוסמך תואר שני MBA במנהל עסקים מהמרכז הבינתחומי, מאמן כדורעף ושחקן מקצועי בליגה הלאומית ובין לבין מוצא זמן גם כשאין לכדורשת.
• במסגרת מאמאנט מכהן כיו"ר הועדה המקצועית של מאמאנט, חלק מהצוות הבינלאומי של מאמאנט שמטמיע את מודל מאמאנט בחו"ל, רכז קורס מאמני כדורשת בקמפוס שיאים תל אביב, אימנתי שנים רבות את קבוצת אוסישקין בכפר סבא שהייתה בין הקבוצות הראשונות במאמאנט עם שחקנית מוכרת נוספת בשם עופרה אברמוביץ.
• מאמאנט שינתה את חיי מהקצה לקצה. טרם היכרותי עם מאמאנט אימנתי רק כדורעף ועם הזמן עזבתי את הענף בו גדלתי ועשיתי הסבה מלאה לענף הכדורשת. כל פעילותי במאמאנט מלאת שליחות וכאשר אני רואה שחקנית שעברה שינוי והשתפרה זה גורם לי לתחושת סיפוק וגאווה. אנחנו משנים את הגישה לספורט בכלל ולספורט נשים בפרט וזה מהווה עבורי השראה ונותן הרבה מוטיבציה. מאמאנט היא לא רק ליגת אימהות אלא מערכת חברתית אמיתית עם ערכים שלא נמצאים בעולם הווירטואלי וזה סוד ההצלחה שמשאיר אותי כאן לעוד הרבה זמן.

נעמי מאיר גרבר - חברת וועד מנהל / גזברית / חברת הנהלת מאמאנט ישראל

נשואה ואמא לארבעה ילדים וסבתא לשלושה, כן ירבו.
בעלת תואר ראשון במנהל עסקים בינלאומי ויו"רית פורום נשים בעיריית ראש העין ופעילה חברתית.

יש מי שאומר שמשפחה לא בוחרים... זהו – שזה לא מדויק. את משפחת מאמאנט בחרתי כבר לפני יותר מעשר שנים. זו משפחה שהתמכרתי אליה כבר מהרגע הראשון בקטע טוב כמו רבות אחרות.

זה הרבה ומעבר למשחק של כדור ורשת.
משפחה של מפגשים שבועיים, של ספורט לצד חברות נפלאה ושל רשת תמיכה שמרימה ומנחיתה.
משפחה שיש בה צעירות ובוגרות, יהודיות וערביות, חילוניות ודתיות, מהארץ ומהעולם וכולן משחקות יחד על מגרש אחד. מבצעות פרויקטים בתחום המעורבות החברתית בקהילה המקומית והארצית וכל זה באהבה גדולה, באדרנלין ובהמון צחוק ושמחה, משפחה של עוצמה נשית שמשנה חיים.

איריס מזאל - יועצת בתחום השיווק

נחשפתי למאמאנט לפני כשלוש שנים ונשבתי בקסם המשחק הספורטיבי, וערכיו החברתיים. אני מאמינה שמאמאנט מחוללת תמורה ומהפך עצום בקרב אמהות וילדים, ואני שמחה וגאה לקחת חלק בפעילות זו.

סיגל עמיר - חברת הנהלת מאמאנט ישראל

נשואה, ואמא ל-3 ילדים: מור בת 23, טל בן 21 , ושני בת 14.
בתחילת דרכי במאמאנט, שיחקתי בחוג, ולאחר תקופה ביחד עם עופרה, התחלנו להתרחב ולהשתבח, כשעופרה מובילה בראש. שיחקתי באופירה נבון, והצלחתי להקים שם 2 קבוצות.

לפני מספר שנים הפסקתי לשחק עקב פציעות, אבל נשארתי "בנוף" של המאמאנט. כיום אני מכהנת בהנהלת המאמאנט.