חרבות ברזל - כל העדכונים
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

   ליגת


בואו להכיר את הקבוצות שלנו, את האמהות המדהימות, שמייצגות את בתי הספר בהם לומדים ילדיהן, ומייצגות בעיקר ספורטיביות והגינות עם עצמה נשית וגאווה לילדים, תוך השקעה באימונים ובמשחקים והכי חשוב - ניהנות מכל רגע...

הקבוצות שלנו / ימי אימון
קבוצה מאמן יום שעה אולם/כתובת
Albania
אלבניה



Alpha
ארה"ב - אטלנטה



Amsterdam
הולנד - אמסטרדם



Amsterdam International
הולנד - אמסטרדם



AmsterMom
הולנד - אמסטרדם



Argentina
ארגנטינה



ASKÖ Hirm
אוסטריה



ASKÖ Pinkafeld
אוסטריה



Ataka
אשקלון

א'
19:00
נווה אילן
ATL Wonder Women
ארה"ב - אטלנטה



Atlanta Fireballs
ארה"ב - אטלנטה



Austin
ארה"ב - אוסטין



Bergen County
ארה"ב - ברגן קאונטי



Blue Stars
ארה"ב - בוסטון



Bostonet
ארה"ב - בוסטון



C.Cannon
ארה"ב - בוסטון



Cape Town
דרום אפריקה - קייפטאון



Cheider
הולנד - אמסטרדם



Chica-boom
מאמאנט פרימיום TOP



Colorado
ארה"ב - קולורדו



Columbus P2G
ארה"ב - קולומבוס אוהיו



Crazy Catchers
אוסטריה



CrazyMama
צור יצחק
ננדו
א'
20:30
אולם ספורט נחל פולג - צור יצחק
Croatia
קרואטיה



Cutters
ארה"ב - ניו ג'רזי



Diamonds כרמיאל
כרמיאל
אנג'ליקה מקרני
א'
21:00
אולם רקפת
Engle Rocks
ארה"ב - ניו ג'רזי

ב'
20:30
JCC
Estonia
אסטוניה



Fireballs
ארה"ב - בוסטון



Firenze
איטליה



First Styrian Panthers
אוסטריה



Germany
גרמניה



Griffin Warriors
ארה"ב - בוסטון



Helsinki Panthers
פינלנד



LalaNet
ארה"ב - לוס אנג'לס

ג'
20:30
WEST SIDE JCC
Larnaca
קפריסין



Las Vegas
ארה"ב - לאס וגאס



Latvia
לטביה



Limassol Heritage
קפריסין



Limassol Silverline
קפריסין



LioNess
מאמאנט פרימיום TOP



Lithuania
ליטא



Londonet
אנגליה - לונדון



MagNets
ארה"ב - אטלנטה



MaimoniNET
הולנד - אמסטרדם



Mama Bear
ארה"ב - לוס אנג'לס

ה'
20:30
Canoga church
MamaBears Bialik
קרית ביאליק

ב'
20:30
רב תכליתי
Mamacino
ארה"ב - לוס אנג'לס

ג'
20:00
LUTHERAN CHURCH
Mamacity
ארה"ב - לוס אנג'לס

ג'
20:00
WEST SIDE JCC
Mamadona
ארה"ב - לוס אנג'לס

ד'
20:00
DETOLEDO HS
Mamafun
ארה"ב - לוס אנג'לס

ג'
20:00
DETOLEDO HS
MAMALE
ארה"ב - לוס אנג'לס



MamaLev
ארה"ב - לוס אנג'לס

ב'
20:00
DETOLEDO HS
MamaMia
ארה"ב - ניו ג'רזי

ג'
09:30
JCC
MamaMix
איטליה



Mamanet DC
ארה"ב - וושינגטון



Mambamamas
ארה"ב - לוס אנג'לס

ד'
20:00
DETOLEDO HS
mamotzy
צור יצחק
לנה פרנקל
ב'
21:15
נחל פולג - אולם ספורט צור יצחק
Mexico
מקסיקו



Mish Mash ירושלמי
ירושלים והסביבה



MomBall Dallas
ארה"ב - דאלאס



Montreal
קנדה



Move it מזכרת בתיה
מזכרת בתיה
נורה רז
א'
21:30
אולם הספורט רבין
Mumbai
הודו - מומבאי



New York
ארה"ב - ניו יורק



New Zealand
ניו זילנד



Nicosia
קפריסין



NJ Stars
ארה"ב - ניו ג'רזי

א'
20:30
Fair Lawn
Ohio 1
ארה"ב - קולומבוס אוהיו



Ohio 2
ארה"ב - קולומבוס אוהיו



Ohio 3
ארה"ב - קולומבוס אוהיו



Ole Net
יבנה
צחי ביטון
ב'
19:30
OMONIA Ormidias
קפריסין



Pacha Mama
ארה"ב - לוס אנג'לס

ג'
20:00
DETOLEDO HS
Peach Perfect
ארה"ב - אטלנטה



Philippines 1
פיליפינים



Philippines 2
פיליפינים



Pioneer1
מאמאנט פרימיום TOP



Plano 1
ארה"ב - דאלאס



Planomoms
ארה"ב - דאלאס



Portland 1
ארה"ב - פורטלנד



Portland 2
ארה"ב - פורטלנד



Power-Net
מודיעין מכבים רעות
אלונה מזר
א'
20:30
אולפנה
Princesses Tamra
ריאן טמרה
סועאד יאסין


Purple Reign
ארה"ב - בוסטון



Queen Bee
מאמאנט פרימיום TOP



QueenBees
ארה"ב - בוסטון



Rising Cheetahs
ארה"ב - לוס אנג'לס

ב'
20:00
DETOLEDO HS
Rising Panthers
ארה"ב - לוס אנג'לס

ב'
19:00
Canoga church
RisingRoars
ארה"ב - לוס אנג'לס

ה'
20:00
DETOLEDO HS
Royal Kfar Yassif
כפר יאסיף



San Diego 1
ארה"ב - סן דייגו



Singapore 1
סינגפור



Singapore 2
סינגפור



Singapore 3
סינגפור



SlayMama
ארה"ב - ניו ג'רזי

ד'
20:00
Chabad- Tenafly
Slovenia
סלובניה



Smash
מאמאנט פרימיום TOP



Sofistikmoms Bulgaria
בולגריה



Spain
ספרד



Spike Girls
ארה"ב - בוסטון



Spike Girls
ארה"ב - ניו ג'רזי

ג'
20:00
JCC
Sportunion Kritzendorf
אוסטריה



Starmix גני תקווה
גני תקווה
יאנה חרס
ג'
21:00
יובלים
Sunflower
ארה"ב - סיאטל



SUNNY בית שמש
בית שמש



Sunrise
ריאן טמרה



Sunshine smashers
ארה"ב - בוקה רטון



Supermama
ארה"ב - לוס אנג'לס

ד'
19:00
1st Place sports
Sydney
אוסטרליה - סידני



Tamra Queens
ריאן טמרה
סועאד יאסין


Tenerife
ספרד



Tigers
ארה"ב - ניו ג'רזי

ג'
20:00
JCC
Toronto
קנדה



Tzurnet
צור יצחק
מיכל שפר
ד'
21:00
אולם ספורט נחל פולג -צור יצחק
United Mix
United Mix



United Nepal
United Nepal
אן דננברג/אורית וינטרוב


United Power Kafr Yasif
כפר יאסיף



Valley-Net
ארה"ב - עמק הסיליקון



Wonder Women
ארה"ב - בוסטון



Wonder women נתניה
נתניה

ד'
20:00
מוטה גור 4 בית ספר בגין
Zurich
שוייץ - ציריך



א.ד.גורדון 1
תל אביב-יפו
גלעד ישק
ב'
20:30
גרץ
אביב 1
תל אביב-יפו
רביד גלבוע
ג'
20:15
צוקי אביב
אביגור
רמת גן
קטיה פוליאצ'ק
ג'
20:30
אבן חן
שוהם

ג'
21:00
אולם ספורט אבן חן
אבן יהודה
רעננה



אבן שמואל
שפיר



אבני החושן
שוהם
אלונה
ב'
20:00
אבן חן
אבני החושן
ראשון לציון
אמית קליין
ב'
19:30
איתמר
אדומאמות
ירושלים והסביבה



אדרנלין סחנין
סחנין



אהבת ציון 1
תל אביב-יפו
אופק ברמן
ב'
21:00
אהבת ציון
אהוד מנור
פתח תקווה
עדי רודיק
ב'
21:00
מכבים
אהל שם
רמת גן
מירי ברנשטיין
ב'
18:30
אהרונוביץ
מ.א. דרום השרון



אולימפוס
חולון

ג'
20:30
נאות שושנים
אומנויות
יבנה
כפיר
ד'
19:30
רבין
אומנורשת
יבנה
אנדראה אנקונינה
ד'
21:00
רבין

יבנה

ב'
21:00

אומניות על יסודי
אשקלון

ב'
20:30
כוכב הצפון
אוסישקין
נהריה
ורד סימון
ה'
20:30
אולם ויצמן אבן שוהם
אופוריה
חולון
ליאת חבושה
ב'
20:30
נאות שושנים
אופק
רמלה
רויטל בן הרוש
ג'
20:30
אולם פארק עופר ברמלה
אופקים
ראשון לציון
צבי רוטברט
א'
20:00
נגבה
אור נט
אור עקיבא
מרינה ורבובסקי
ד'
20:30
מרכז פיס קהילתי שז''ר
אור נט-1
אור עקיבא
מרינה ורבובסקי
ד'
20:30
מרכז פיס שז"ר אור עקיבא
אורט
לוד
חיים זהבי
ב'
19:15
אולם הספורט ביאליק רח' קפלן 4
אורט רחובות
רחובות



אורים 1
תל אביב-יפו
שרה קרן
ג'
20:00
אולם אורים
אזוּרשת
חולון
ויקטוריה פבליוצ'נקו
א'
20:30
אזור
איילות אילון
מטה אשר
אלמוג שניידר
ג'
20:30
אילון
איילות הצפון
מטה אשר



איילות מיתר
באר שבע והסביבה



איינשטיין
יבנה
ליאת חבושה
ב'
19:30
רבין
אילות
גני תקווה
מיכל שפר
ד'
20:45
אולם גנים
אילנות
הרצליה
יערית דייסי עוזיאל
ב'
20:30
בית הספר גורדון
אילת
אילת



איריסים
כרמיאל
סופיה באום
ד'
21:00
אולם כרמים
אלומה
שפיר



אלון
הוד השרון
משה שמש


אלון
גבעת שמואל

א'
20:30
אלון 2
הוד השרון



אלון א
גבעתיים
לי רון שטיינברג
ב'
20:45
אלון
אלון ג
גבעתיים
עמית סמיונוב
ה'
20:45
אלון
אלון יונתן
רעננה



אלונה
זכרון יעקב



אלופות אעבלין
אעבלין
אביבית שירן


אלופות טמרה
ריאן טמרה



אלות הגליל
מרום הגליל



אלחריזי 1
תל אביב-יפו
איתי גרטל
ג'
20:30
ביה"ס גיל
אלחריזי 2
תל אביב-יפו
נועה לוי קולקר
ב'
20:30
אלחריזי
אלימלך כנר
פתח תקווה
ענת רודיק
ד'
21:00
נווה עוז
אלמוג
אילת



אלמוגים
קריית ים



אלפא
מטה אשר



אלפא
אלפי מנשה

א'
20:30
צופה שרון רחוב מנור

אלפי מנשה

א'
20:30

אם המושבות 1
פתח תקווה
ענת רודיק
ב'
20:30
גולדה
אמיר/עין גנים
פתח תקווה
מירב פוגל
ב'
21:00
עין גנים
אמירים
גני תקווה
ג׳ורג רפאל
א'
20:30
אולם קרית החינוך
אנרג'י נתניה
נתניה

ג'
20:30
תשרי 10 - בית ספר תשרי
אסופיות
אשכול צפון

א'
20:30
אולם ספורט כפר יובל

אשכול צפון

ד'
21:00

אעבלין זהב
אעבלין
אביבית שירן


אפרתה - בקעה
ירושלים והסביבה
אוריה כהן
ב'
20:30
מתנס בקעה
אקדמיה
ירושלים והסביבה
מירב מיארה
ב'
19:30
בה"ס אגרון
ארגמן
נס ציונה
בן לוי
ב'
20:30
בן צבי
ארזים 1
תל אביב-יפו
נגה מאור
א'
20:30
בית צורי
אריאל
גני תקווה
אלה קרמריס
א'
20:30
אולם קרית החינוך
אריק איינשטיין
פתח תקווה
מירב פוגל
א'
21:00
אולם הדר המושבות
ארליך
טבריה
עדי פלנר
ג'
21:00
אולם ספורט הר נוף
ארן 1
תל אביב-יפו
שרית גרומן
ד'
20:15
בית צורי
ארן 2
תל אביב-יפו
ריבר דיי
ג'
20:45
ביה"ס ארן
ארנון
רמת גן
ניר חמלניצקי
ה'
20:30
ארנון 1
תל אביב-יפו
סילביה הלוי
ג'
20:30
ארנון
אשדוד
מאמאנט גולד



אשכול
באר שבע והסביבה



אשכולות
אשכולות



אתגרי הים
ג'סר א-זרקא
חממה


באקה אל-גרבייה
באקה אל-גרבייה



באר גנים
באר גנים



באר גנים
חוף אשקלון



באר שבע
מאמאנט גולד



בארות נחלים
חבל מודיעין
שרית גרומן
ג'
21:00
בארות יצחק
בארי
ראשון לציון
דוד לוי
א'
21:00
בארי
בבלי 2
תל אביב-יפו
כרמית רוח
ב'
20:00
בבלי
בבלי 4
תל אביב-יפו
גלית איזנברג
א'
20:30
עירוני ד
בגין
ראש העין
אנדריי
ג'
20:00
עתיד
בגין
הוד השרון
מריאנו וייצמן


בגין 2
הוד השרון
משה שמש


בגין ב
ראש העין
מיכל
ב'
20:00
נווה אפק
בגין מעורבת
ראש העין
רון
ד'
20:00
פרס
בגינט
גדרה

א'
20:30
בגירה
חולון
ליאת חבושה
ה'
20:30
קנטור
בורוכוב א
גבעתיים
יורם סבג
ב'
20:30
בורוכוב
ביאליק
יבנה
ויקטוריה פבליוצ'נקו
ד'
20:30
אלון
ביאליק
פתח תקווה
אנסטסיה אברמוב
א'
20:30
ביאליק
ביכורים 1
תל אביב-יפו
לילך רוזנברג
ב'
20:30
בי"ס ביכורים
בית הכרם
ירושלים והסביבה
מירב מיארה
ב'
21:00
בה"ס אגרון
בית חורו-נט
מודיעין מכבים רעות

א'
20:30
עמית
בית חשמונאי
מ.א. גזר
עודד אדן
ג'
20:00
בית חשמונאי
בית יחזקאל
אשקלון

ב'
20:30
ממ"ד ברנע
בכור לוי
רחובות
טל
ב'
20:00
תחכמוני
בלאק מאמא
מגדל העמק



בליך
רמת גן
רובי ג׳ורג׳י
א'
20:30
בלפור 1
תל אביב-יפו
ירון יום-טוב
ב'
20:30
בית תמי
בן גוריון
נס ציונה
ליאת
ב'
20:30
שדות
בן גוריון
רחובות
מאיר
ב'
20:00
אולם ברזילי
בן גוריון א'
כפר סבא
נטשה אוליקר
ד'
20:30
בן גוריון
בן גוריון -אליאב
ראשון לציון
שרון אליהו
ב'
20:30
360 נחלת יהודה
בן גוריון מעורבות
כפר סבא
קלאודיו אפשטיין


בן צבי
רחובות
שמואל
א'
20:00
אולם יבניאלי
בן צבי/עמל ב
פתח תקווה
שירן בניאמינוב
ב'
19:30
שמעוני
בנות הים
חולון



בנות הכפר
גדרה

ד'
20:00
בני עטרות
חבל מודיעין
שועא מרקובצקי
א'
21:00
בארות יצחק
בנימינה
ואדי ערה
גאי הדר


בנימינה א
ואדי ערה
גאי הדר


בר אילן
כפר סבא
אלוירה רורה
ג'
20:30
בן גוריון
ברטוב
רעננה



ברנר א'
גבעתיים
רויטל צאיג
ג'
20:30
בורכוב
ברנר ב'
גבעתיים
רונן ברגמן
ד'
20:30
בורכוב
ברנר/דבורה עומר
פתח תקווה
עדי רודיק
א'
20:30
עין גנים
ברנרנט
גדרה
טל זוארי להב
ד'
20:30
בת חפר
ישובי עמק חפר
עומר עציון
א'
21:00
בת חפר

ישובי עמק חפר

ה'
21:00

בת ים
מאמאנט גולד



ג"ש מגוב״שות
גבעת שמואל
דדי אלחדף
א'
20:30
בית ספר אלון/מורשת זבולון
גאיה
מטה יהודה
מירב מיארה
ד'
20:30
הר טוב
גבעולים
רמת גן
רעיה ברטוב


גבעת טל
קרית אתא



גבעת עדה
זכרון יעקב



גבעתיים
מאמאנט גולד



גבעתיים מיקס
גבעתיים
נטלי טרנופולסקי


גדרה איזי
מאמאנט פרימיום TOP



גוונים
קדימה-צורן
ללה זאבי
א'
19:30
יגאל אלון

קדימה-צורן

ה'
20:00

גולד
רחובות
רומן איצקזון


גולד 1
תל אביב-יפו
ריבר דיי
ג'
19:30
בי"ס ארן
גולד 2
תל אביב-יפו
עינת טיקוצקי
א'
20:00
בי"ס צהלה
גולד 3
תל אביב-יפו
שרית גרומן
ד'
19:15
בית צורי
גולדה
פתח תקווה

א'
21:00
הדר המושבות
גולדה
כפר סבא
קלאודיו אפשטיין
ג'
20:45
גולדה
גולדה
נהריה

ג'
20:30
אולם ספורט גולדה
גולדה 1
נהריה

ג'
19:00
אולם ספורט גולדה
גולדווטר
אילת



גוננות
ירושלים והסביבה



גורדון
קרית אתא



גורדון א
גבעתיים
רונן ברגמן
ב'
20:30
גורדון
גורדון ב
גבעתיים
עינת טיקוצקי
ג'
20:30

גבעתיים

ג'
20:30

גורדון ב'
כפר סבא
משה שמש
ב'
20:00
הראל
גוש עציון
גוש עציון



גושן
קרית ביאליק



גיבורי ישראל 1
תל אביב-יפו
ירון יום-טוב
ג'
20:30
גיבורי ישראל
גינוסטאר
עמק הירדן
אביבית שירן
ב'
20:00
גלי חום- דגניה א'
עמק הירדן



גלים
רחובות



גלים
אילת



גן יבנה ונוסנט
גן יבנה



גן יבנה פאנקי מאמא
גן יבנה
שלומית סילוק
ג'
21:00
גן יבנה
גן רווה א
באר יעקב
אבי שביט


גני אביב
לוד
יוליה קורבלוב
ב'
21:00
אולם ספורט גני-אביב
גנים
קדימה-צורן
ארז שור
ה'
20:00
יובלים
גנים
כפר סבא
קרן בקר
א'
20:30
רמז
גנים ב
כפר סבא



גנים ירוקה
יבנה
דורית


גנסבורשת
יבנה
טל משה קוזי
א'
19:00
גשר הזיו
מטה אשר

ש'
20:00
גשר הזיו (סולם צור)
דבורה עומר 2
פתח תקווה
יאנה חרס
ב'
19:15
נווה עוז
דבורה עומר א
כפר סבא
ימית דהרי
א'
20:30
דבורה עומר
דגניה NET
עמק הירדן



דוד בלוך 1
תל אביב-יפו
איתי גרטל
א'
20:30
דוד בלוך
דוד ילין 2
תל אביב-יפו
גלי קנובל
ד'
20:30
בי"ס גיל
דוד ילין 3
תל אביב-יפו
חגית יפה
א'
20:30
בי"ס גיל
דורבנות
ירושלים והסביבה



דורות
ראשון לציון
ליאת בקאל
ג'
20:00
איתמר
דיימונד'ס
דימונה



דימוננט
דימונה



דינמו רמון
באר יעקב
מאיר לוי
ד'
20:30
צאלון
דמוקרטי
הוד השרון



דמוקרטי גאיה
קריית אונו
רם רחמים
ג'
20:30
אולם שרת קרית אונו
דמוקרטי ריינבו
קריית אונו
מוטי שנוולד
ב'
20:30
אולם ניר קרית אונו
דקל
רעננה



דקלים
ראשון לציון



האלות
מטה יהודה
רותם סלע
ג'
20:30
הר טוב
הביל"ויים
גדרה
גילה מישעל
ב'
20:00
הבילויים
רמת גן
יהודה חיט


הברוניות
בנימינה
מרינה ורבובסקי
ג'
20:30
הגר
באר שבע והסביבה

ה'
20:30
מקיף א'
הדר
אשקלון

ג'
20:30
אורט אדיבי
הדר
רעננה



ההולנדיות
רחובות

ב'
20:00
אולם קציר ב'
הורוביץ
כרמיאל



הוריקן נתניה
נתניה

ה'
20:30
הגר"א 4 - תיכון טשרניחובסקי
החורש
זכרון יעקב

ג'
21:00
ביה"ס החורש
החיטה
זכרון יעקב

ג'
21:00
אולם המתנס הישן, אולם הפועל
היובל
אילת



היובל
רעננה



היובל 1
תל אביב-יפו
ענת שחרור קליין
ד'
20:30
בי"ס היובל
היובל רמז
יהוד - מונסון
איתי גרטל
ד'
20:30
אולם ששון
הילל
רמת גן
מוטי שנולד
ג'
20:30
הלביאות
עמק המעיינות
נורית גת
ד'
20:30
מנחמיה
הלביאות
אשקלון

ב'
19:00
ממ"ד ברנע
הלביאות של רמות
יבנה
מירב
א'
20:30
רבין
הלוחמות
עמק הירדן



המגן
הוד השרון
אורי חוסרבי


המשתלה 1
תל אביב-יפו
נועה לוי קולקר
א'
20:00
המשתלה
הנביאות אסיף
מודיעין מכבים רעות
נעמי שר
ג'
20:30
אולם קשת
הנשיא
בת ים



הס/עין גנים 3
פתח תקווה
מירב פוגל
ד'
19:30
עין גנים
העולות ברשת
עמק המעיינות
ליאורה לנקרי
א'
18:30
חמדיה
העמית א
ראשון לציון
יורי שאינסקי


הצ'אלמריות
מאמענט



הר אדר
ירושלים והסביבה
מירב מיארה
ה'
20:30
בה"ס אלון
הר חברון
באר שבע והסביבה



הר חברון
הר חברון



הר נבו 1
תל אביב-יפו
אורית זיו בלוך
ג'
20:30
גרץ
הרא"ה
רמת גן
מירי ברנשטיין
ב'
20:30
הרצוג
אשקלון

ד'
20:30
נווה אילן
הרצוג
קדימה-צורן
ורד הדר
ג'
21:00
הרצוג
השועלות
חולון

ד'
20:45
נווה ארזים
השועלות
עמק המעיינות
עופר אורטל
א'
20:00
בקעה
השרון רימון
רעננה



וייצמן
רמת גן
לילך קריסטל


ויצמן
נהריה

ב'
20:00
אולם ספורט ויצמן
ויצמן
רחובות
יורם


זאבות הפסגה
ירושלים והסביבה
אושרת פרננדס
ב'
19:45
בית ספר חנן פסגת זאב
זבולון המר
לוד
יוליה קורבלוב
ב'
19:30
אולם ספורט גני-אביב
זומר
רמת גן
ניר חמלניצקי


זיו
רעננה



חולדה
מ.א. גזר
איה פיינברג-ענבר
ג'
21:30
בית חשמונאי
חורה
חורה



חיפה
חיפה



חלוצות תל קציר
עמק הירדן



חליסה
חיפה



חמ"ד
ראש העין
סווטה צדיקוב
ג'
20:00
עתיד
חממה
כפר סבא

ב'
20:45
שרת
חממה
גדרה
אורלי כהן
ד'
19:30
חממה 1
ראש העין
שרית
ג'
20:00
פרס
חריש א - המשגרות
חריש
עופר ניר
א'
20:30
חריש ב - לוחמות אש
חריש
עופר ניר
ה'
21:00
חשמונאים
רמת גן
מיכל אדם


טביב
ראשון לציון
יורי שאינסקי


טוקיו
מטה יהודה
גל אוליאל
ב'
21:00
צור הדסה
יאס"א - גואטמלה
ירושלים והסביבה
אלון משה
ד'
20:30
אולם גואטמלה רחוב חרצית 10
יגאל אלון
קדימה-צורן
ונסה פרץ
ד'
20:00
הרצוג
יד ברזל חוף אשקלון
חוף אשקלון



יד מרדכי
בת ים
שרה קרן


יד מרדכי חוף אשקלון
חוף אשקלון



ידלין
ראשון לציון
סול שוויישטיין
א'
19:30
נווה עוז
יהודה הלוי
יהוד - מונסון
ענת כתב
א'
20:30
אולם יהודה הלוי, קדושי מצרים 23
יהודה המכבי 1
תל אביב-יפו
עמית מסורי
ג'
20:30
יהודה המכבי
יהל"ם
רמת גן



יהלום
חיפה



יהלום/תיכון
שוהם
אורי
ב'
19:00
אולם ספורט אבן חן

שוהם

ב'
19:00

יובלים
גני תקווה
רועי קופרמן
ד'
20:30
אולם מיתר
יובלים ב'
קדימה-צורן
אנדריאה צאמה
א'
21:30
הרצוג

קדימה-צורן

ג'
21:00

יוניפייד כרמיאל
כרמיאל
אניקו רוזנברג
ה'
19:00
אולם רקפת
יחדיו שקד
רעננה



יחידות ברשת
יבנה
ליאת חבושה
ב'
21:00
רבין
ים סוף
אילת



יסמין
בנימינה
מרינה ורבובסקי
ג'
20:30
יעלים
אילת



יעקב כהן
קריית אונו
דורה חבה
ב'
20:30
יפו 1 כח קרן
תל אביב-יפו
שירלי דבש
ב'
20:30
דמוקרטי יפו
יצחק נבון
אור יהודה
שלום מונרוב
ב'
20:30
אולם סעדיה גאון - אור יהודה
יצחק נבון
ראש העין
אבישג נווה
א'
20:00
פרס
יצחק נבון
פתח תקווה
קטי גוקוב
א'
21:00
מכבים
יצחק שדה
כפר סבא

ג'
20:45
יצחק שדה
יצחק שדה
בת ים
סיגל ניגרי


ירוק
כפר סבא

ג'
20:30
איינשטיין
ירוק
הוד השרון
עודד וולפסון


ירוק 2
הוד השרון
דורית הובר


ירוקברשת
יבנה
רמי חדד
ג'
21:00
אלון
ירושלים
מאמאנט גולד



ירושלים
קרית אתא



ישגב 1
תל אביב-יפו
מרים קורצ'נוי
ב'
20:30
ישגב
ישרש
מ.א. גזר
שמעון בן אלי
ב'
20:00
גוונים
כבירות
מטה אשר

ב'
20:30
כברי
כדור אש
מודיעין עילית



כוכב הצפון 1
תל אביב-יפו
אופק ברמן
ג'
20:30
כוכב הצפון
כוכבות העמק- בית זרע
עמק הירדן



כוכבות כאבול
כאבול
מרות אבו רומי


כוכבות רשת ביאליק
קרית ביאליק

ד'
20:30
רב תכליתי
כינר
טבריה
אביבית


כלנית
כרמיאל
אירה שחר
ד'
20:30
אולם רקפת
כפר ורדים
כפר ורדים



כפר יונה
כפר יונה
יעל דימנשטיין


כפר סבא
מאמאנט גולד



כפר עזה
כפר עזה



כפר שעב
כפר שעב



כצנלסון
גבעתיים
אליאנה הררי
ב'
20:30
כצנלסון
כרמי גת
קרית גת



כרמי יוסף
מ.א. גזר
מי אלכסיד
ג'
21:30
בית חשמונאי
כרמי רות
כרמיאל



כרמיאל
מאמאנט גולד



כרמים
אשקלון

ג'
20:30
נאות אשקלון
כרמים ברשת
כרמיאל
אנג'ליקה מקרני


כרמית
מיתר

ד'
20:30
לאה גולדברג
כפר סבא

א'
20:30
לאה גולדברג
לב הדר
נס ציונה
אתי סולמון
א'
20:30
שדות
לב השרון
קדימה-צורן
מיכל שפר
א'
20:00
לב רן
קדימה-צורן
ארז שור
ה'
21:30
יובלים
לביאות
מטה יהודה
אושרת אוליאל
ג'
20:30
צור הדסה
לביאות
חולון

ד'
20:30
אולם הספורט ישעיהו
לביאות
נס ציונה
אורלי דיין
ג'
20:30
ראשונים
לביאות אוריה
מטה יהודה
צחי בן בסט
א'
20:30
הרטוב
לביאות הים חדרה
חדרה
שחר אלוש


לביאות כרמיאל
כרמיאל
סופיה באום
א'
20:30
אולם כרמים
לביאות מנחמיה
עמק הירדן



לביאות קריית חיים
קריית חיים

ג'
20:30
להבים
להבים
צחית פרגו
ד'
21:00
מתנ"ס להבים
לוחמות אמי"ת
מודיעין מכבים רעות

ג'
19:00
אבני החושן
ליגה אזורית
נהריה



ליידי דייויס 1
תל אביב-יפו
רביד גלבוע
א'
18:00
בית צורי
ליידיס
חבל מודיעין
נטלי שר
א'
21:00
אולם נחשון
לפיד
הוד השרון



מ.רפואי ברזילי
מרכז רפואי ברזילי אשקלון



מאמא לוקה כרמיאל
כרמיאל
סופיה באום
א'
19:00
אולם כרמים
מאמא מיקס
נהריה
אניקו
ב'
20:30
אולם ספורט אוסישקין
מאמא סול
יבנה
צחי ביטון
ג'
20:30
רבין
מאמאזור
חולון



מאמאליגה
מודיעין מכבים רעות
אורי מיכאלי
א'
20:30
קשת
מאמאליגה
טבריה
רונית שמש


מאמאמורות
אשקלון

ד'
20:30
ממ"ד ברנע
מאמאמיגדל
טבריה
אביבית שירן


מאמאמיה
ירושלים והסביבה
אוריה כהן
ד'
21:00
מתנס זיו
מאמאנגב
רמת הנגב
טלי כהן שושני
ג'
20:30
קיבוץ שדה בוקר
מאמאנו"ש
חיפה



מאמאנחל
מ.א. נחל שורק
רותי ורדי
ב'
20:30
מאמאנט גולד
רחובות
רומן
ה'
10:00
אולם אוסי וזוהר
מאמאנט גולד
נהריה
אוסנת תמיר


מאמאנט גושן
קריית מוצקין
נדא
א'
20:30
רחוב דקר 4 ק. מוצקין
מאמאנט גנים
פתח תקווה
קטי ג'וקוב
ד'
20:30
ביאליק
מאמאנט מוצקין - בגין
קריית מוצקין
נדא
ד'
20:30
מנחם בגין 26 ק. מוצקין
מאמאסיטה אסיף
מודיעין מכבים רעות
אורלי צדק
ג'
20:30
נתיב זבולון
מאמאעוז מעוז המכבים
מודיעין מכבים רעות
חיים רפאל
ב'
20:30
מעוז המכבים
מאמארון בית חורון
מודיעין מכבים רעות

ג'
20:30
מעוז המכבים
מאמאשקלון
מאמאנט פרימיום TOP



מג'יקנט
מודיעין מכבים רעות
אורלי צדק
ב'
20:30
אבני החושן
מגדל
טבריה
אביבית שירן


מגד-תל"י
רעננה



מגוונות
מטה אשר
סופיה באום
ב'
20:30
נעמן
מגינים Life ball
קריית חיים

ג'
19:00
מדברשת
ירושלים והסביבה



מדעים
אשקלון



מובילות טמרה
ריאן טמרה



מובילות משהד
משהד
עאישה ח'טיב


מובילות נצרת
נצרת
עאישה ח'טיב


מודי-IN-יות
מודיעין מכבים רעות
מרינה זבר יפת
ד'
20:30
אבני החושן
מודיעין
מאמאנט גולד



מורדי הגטאות
רמת גן
שרית גרומן
א'
20:30
מורשה
פתח תקווה
קטי גוקוב
ב'
21:00
מורשה
מורשת מעורבות
גבעת שמואל
מוטי שנוולד
ג'
20:00
מורשת זבולון
מזכרת בתיה
מאמאנט גולד



מזרעה
מזרעה



מחוברות
מטה אשר

ג'
20:30
אולם דנון
מחוברות אופקים
אופקים



מחוברות יחדיו
באר שבע והסביבה



מחנכות ברשת
נהריה

ב'
20:30
מטאור
בית דגן

ג'
20:30
נאות שושנים
מטרו
רעננה



מילטון
בת ים
ענת לפיד


מיקס הפיסגה
קריית אונו

ג'
21:00
אולם ניר קרית אונו
מיתרים
קרית ביאליק

ב'
20:30
רב תכליתי
מיתרניקס
מיתר

ש'
09:00

מיתר

ג'
20:30

מיתר-רביבים גני תקווה
גני תקווה
אלה קרמריס
ד'
20:30
אולם קרית החינוך
מכורות
מאמאנט פרימיום TOP



מכשפות
חולון

ד'
20:30
רביבים
מלכות המדבר
באר שבע והסביבה

א'
20:30
מענית
מלכות השדה
עמק המעיינות
ליאורה לנקרי
א'
20:30
חמדיה
ממאמאמיקס חדש
נהריה
אניקו
ב'
20:30
אולם ספורט כצנלסון
ממלכתי 2
הוד השרון



ממלכתי א
הוד השרון
תומר רוסיאנסקי


מנור - יובלים
אור יהודה
דדי אלחדף
ד'
20:30
אולם יובלים
מעורבבות
נהריה
קובי דדון זמני
א'
19:00
מעורבות אור יהודה
אור יהודה
חווי צרפתי
ג'
20:30
אולם גאון
מעורבות קריית אונו
קריית אונו
עודד קליין
ג'
20:30
אולם ניר קרית אונו
מעורבת מיקס יהוד-מונוסון
יהוד - מונסון
לילך קריסטל
ה'
20:30
אולם מתנס יהוד רם כהן 1
מעיינרשת
יבנה
שרית שגב
א'
21:00
רבין
מעלה אדומים 2
ירושלים והסביבה
עופר סלמן
א'
18:30
אולם אמית מעלה אדומים
מעלות סיני
רחובות
יורם טוליאן
ב'
20:00
אולם יבניאלי
מפלסים
מפלסים



מצליח
מ.א. גזר
חיים רפאל
א'
21:30
גוונים
מצפה אביב 1
מ.א. משגב



מצפה אביב 2
מ.א. משגב



מצפה ברנע cobra
אשקלון

ב'
20:30
מצפה ברנע
מצפה ברנע א' אתנה
אשקלון

א'
20:30
כוכב הצפון
מצפה ימים על יסודי
אשקלון

ג'
20:30
מקיף ד
מקיף ח'
ראשון לציון
שרון אליהו
א'
21:00
מרחבים
מקיף ח׳
מאמאנט פרימיום TOP



מקיף ט'
ראשון לציון

ב'
19:30
נגבה
מרושתות
כוכב יאיר צור יגאל

ג'
21:00
אולם ספורט נוף צורים
מרחבים נמרות
באר שבע והסביבה



משה שרת 1
תל אביב-יפו
גלי קנובל
ב'
20:30
בי"ס גיל
נהדרות כנרת
עמק הירדן



נהריה מיקס
נהריה



נהריהנט
נהריה
קובי דדון זמני


נווה דליה
ראש העין
עדי סילפין
ב'
20:00
נווה אפק
נווה יעקב
נווה יעקב



נווה נאמן
הוד השרון
הדר אפרת


נוף הגליל
נוף הגליל



נוף ים
אשקלון

ג'
19:00
נווה אילן
נופי ים 1
תל אביב-יפו
ריבר דיי
ד'
20:00
נופי ים
נופיות חופים
מודיעין מכבים רעות

ג'
20:30
נוף הרים
נופים
ראש העין
מירב
א'
21:30
נווה אפק
נחל עוז
נחל עוז



נחל שורק
מ.א. נחל שורק
רחלי קלפה כהן
א'
20:30
נטעים
רמת גן
מוטי שנולד
א'
20:30
נילי
זכרון יעקב

ב'
21:00
ביה"ס נילי
נינה חיפה
חיפה



ניצני המדע
רחובות
איריס דיין
א'
20:00
אולם תחכמוני
ניצני השרון
קדימה-צורן
טלי שפינר-קזולה
ב'
20:45
הרצוג
ניצנים
שוהם
אלי קורינו
ד'
21:00
אולם ספורט שלהבת
ניצנים
רמת גן
ניר חמלניצקי
ש'
19:00
ניצנים
מאמאנט פרימיום TOP



ניצנים 1
תל אביב-יפו
סוניה סלע
ג'
20:30
ניצנים
ניצנים שדות
נס ציונה
מיכל
ה'
20:30
שדות
נירים
נירים



נעמי שמר/פאול קור
פתח תקווה
קטי גוקוב
ב'
19:00
אולם קפלן
נעמת
אילת



נען
מ.א. גזר
רתם סלע
ב'
20:00
נען
נצר סרני
מ.א. גזר



נשות האש חוף אשקלון
חוף אשקלון



נשמאמא
כפר ורדים
Avivit
ג'
19:00
נתן יונתן
פתח תקווה
עופר גמליאל
ב'
21:00
מכבים
סביונים
אור יהודה
לקלי רוזנברג
א'
20:30
אולם יובלים
סביונים
נס ציונה
מאיר
ד'
20:30
אשכול פיס
סולרו בית שמש
בית שמש



סורקיס
כפר סבא

א'
20:30
יצחק שדה
סחנין
סחנין



סטאר נט
באר שבע והסביבה

ב'
21:00
נאות לון
סטאריות
חולון
ג'ניה שבנשיין
ב'
20:30
נאות שושנים
סטארנט טמרה
ריאן טמרה
מרות אבו רומי


סילבר חוף אשקלון
חוף אשקלון



סירנות
רחובות
דוד לוי
ג'
21:00
אולם יבניאלי
סירנות חוף אשקלון
חוף אשקלון



סירקינט
מ.א. דרום השרון



ספיר
לוד
ענת כתב
א'
19:30
ביה"ס ספיר רח' חיים משה שפירא 13
ספיר
חיפה



סתריה
מ.א. גזר
סיון ברדוגו
א'
20:30
גוונים
עומר
עומר
רועי נתיב
א'
20:30
אולם הספורט עומר

עומר

ה'
20:30

עוספיה
עוספיה



עזריה
מ.א. גזר
איה פיינברג-ענבר
ג'
20:00
בית חשמונאי
עידניות
מודיעין מכבים רעות



עין גדי
עין גדי



עין מאהל
עין מאהל
ליאור גלוסקא


עכו
עכו



על יסודי - 1
יהוד - מונסון
דדי אלחדף
ג'
21:00
אולם המתנ"ס ע"ש ששון רחוב רם כהן 1
על יסודי 1
ראש העין

א'
20:00
נווה אפק
על יסודי 2
ראש העין
מירב
א'
20:00
נווה אפק
על יסודי 4
ראש העין
עדי סילפין
ד'
20:00
עתיד
על יסודי Alpha
אשקלון



על יסודי א׳
כפר סבא
חגית קורן
ב'
20:30
אוסישקין
על יסודי ג
כפר סבא
מריאנו ויצמן
ד'
20:30
דבורה עומר
על יסודי ד'
כפר סבא
ימית דהרי
א'
20:30
אוסישקין
על יסודי ה
כפר סבא
אריאל כצנלסון
ג'
21:00
אוסישקין
עלומים
קריית אונו
מוטי שנוולד
ה'
20:30
עלומים/נווה עוז
פתח תקווה
יאנה חרס
ב'
21:00
נווה עוז
עפולה
עפולה



עקרון 1
קרית עקרון



עקרון 2
קרית עקרון



ערמונים
רמת גן
בן אלחדיף
א'
20:30
פאוורנט
טבריה
אביבית
א'
21:00
פדיה
מ.א. גזר



פלאש
חולון

ה'
20:30
קנטור
פלאש כרמיאל
כרמיאל
אלכסיי זוקין
ה'
20:30
אולם רקפת
פנתרות
אשקלון

א'
20:30
אורט אדיבי
פנתרות אפיקים
עמק הירדן



פנתרות חדרה
חדרה



פסגות
אשקלון

ג'
20:30
נווה אילן
פסגות
ראש העין
אנדריי
א'
20:00
פרס
פסגות וונוס
אשקלון



פסגת זאב
ירושלים והסביבה
אושרת פרננדס
ב'
21:15
בית ספר חנן פסגת זאב
פעמונים 1
רעננה



פעמונים 2
רעננה



פרדס חנה
פרדס חנה



פרדס חנה
זכרון יעקב

ד'
19:00
פרחי המדע
רחובות
טל אפרימי
ד'
20:00
אולם תחכמוני
פרס א
ראש העין
קטי ז'וקוב
ג'
21:30
פרס
פרס ב
ראש העין
אורנית גל
ג'
21:30
פרס
פתחיה
מ.א. גזר



צ'יטות חדרה
חדרה
עמית רון


צאלון א'
באר יעקב
מאיר לוי
ד'
20:30
צאלון
צאלון עוצמה
באר יעקב
טל קוזי
ג'
20:30
צאלון
צאלים
אילת



צהלה 1
תל אביב-יפו
אדי ריזוי
ד'
20:30
בי"ס צהלה
צופים
ראש העין
דורית
ג'
20:00
פרס
צוקי אביב 1
תל אביב-יפו
עמית מסורי
ב'
20:30
צוקי אביב
צוקים
שוהם
ארז
א'
21:00
אולם ספורט תיכון
צמרות
באר יעקב
יוליה
ג'
20:30
צאלון
קאצ'קס
עמק המעיינות
עופר אורטל
ד'
20:00
חמדיה
קווינז מג'אר
מג'אר



קפלן
פתח תקווה
שירי ורמירן
א'
20:30
קפלן
קצרין 1
קצרין



קרייזי מאמא
שדרות
מיטל אברג'ל


קרייזי מאמא
גדרה



קרית ביאליק
מאמאנט גולד



קרית גת
קרית גת
שחקנית מאמנת
ב'
20:30
אולם ספורט ביה"ס דוד אלעזר

קרית גת

ד'
20:30

קרית מלאכי
קריית מלאכי



קרית שמונה - לביאות
אשכול צפון
שלל לגיסמו
א'
20:30
פיס / דנציגר

אשכול צפון

ד'
20:30

קרית שמונה - מאמינט
אשכול צפון
אידה קלמן
ב'
20:30
בית ספר המתמיד
קרית שמונה - מגינים
אשכול צפון

א'
21:00
בית ספר מגינים

אשכול צפון

ה'
21:00

קשת תלפ"ז
ירושלים והסביבה

ג'
20:45
סליסברג
קשתות
רמלה
רויטל בן הרוש
א'
20:30
פארק עופר ברמלה
ראשונים
נס ציונה
טל
ב'
21:00
ראשונים
רביבים - תמיר
ראשון לציון
כפיר פרץ
ב'
19:30
קרית ראשון

ראשון לציון

ב'
20:30

רבין
אילת



רבין
שוהם
דבי יישק
ה'
21:00
אולם ספורט רבין
רבין
הוד השרון
יעקב הרשקו


רבין 2
הוד השרון
צדוק יעקב


רגבה
מטה אשר
גנדי גולדרין
ד'
20:30
אולם רגבה
רון
פתח תקווה
אנסטסיה אברמוב
ד'
20:30
יד לבנים
רונה רמון
ראש העין
רון
ד'
21:30
פרס
רונה רמון מעורבת
ראש העין
אבישג נווה
ד'
20:00
עתיד
רוקח 1
תל אביב-יפו
אורית זיו בלוך
ד'
20:30
גיבורי ישראל
רחובות
מאמאנט גולד



רחל המשוררת א'
כפר סבא
גולן זלמן
ד'
20:30
רחל המשוררת
ריחן
ואדי ערה
ליאור גלוסקא


ריינה
ריינה



ריעות
אשקלון



רמא"ג 2
תל אביב-יפו
מרים קורצ'נוי
ד'
20:30
בית צורי
רמון
רחובות
נורה רז
ב'
20:00
אולם ברזילי
רמות אולטרס
באר שבע והסביבה

ד'
20:30
מקיף ז'
רמות אנרג'י
באר שבע והסביבה

א'
20:30
מקיף ז'
רמות ב
בת ים
סיגל ניגרי


רמות מאיר
מ.א. גזר
חיים רפאל
א'
20:00
גוונים
רמות מיקס
באר שבע והסביבה

ב'
20:30
מקיף ז'
רמות מיקס
מאמאנט פרימיום TOP



רמות רכסים יסודי
באר שבע והסביבה



רמות תיכון הרכס
באר שבע והסביבה



רמז
נהריה
מירית לוי
ה'
20:30
אולם ספורט רמז
רמז ב'
כפר סבא
ילי רווה סיוון
ג'
20:30
רמז
רמז מעורבות
כפר סבא
טלי כהן


רמת גן
מאמאנט גולד



רמת חן
רמת גן
יעל פרשיקוב


רמת יוסף
בת ים
דרור דברן


רננים
ראשון לציון
סול שוויישטיין
ב'
21:00
קרית ראשון
רעות
ראש העין
אורנית גל
ד'
20:00
נווה אפק
רעות
גדרה
אורלי כהן
ד'
21:00
רעות
טבריה
נורית גת


רעות
הוד השרון



רעות 2
הוד השרון



רקפות
ראשון לציון
סול שוויישטיין
ה'
20:30
דקלים

ראשון לציון

ג'
20:15

רקפת
כרמיאל



שדות דן 1
שדות דן
חגי כהן
ב'
21:00
אולם הספורט 'תורת משה' חמ"ד
שדות דן 2
שדות דן
ויקה פבליוצ'נקו
ג'
20:30
אולם ספורט ''תורת משה''
שדות דן 3
שדות דן
ענת כתב
א'
20:30
חמד
שדות נגב
שדות נגב



שדרות
שדרות



שובל
באר שבע והסביבה



שוהם
חיפה



שומרון
שומרון



שועלות המדבר
ירוחם



שועלות חדרה
חדרה
עופר ניר


שועלות עין גב
עמק הירדן



שי עגנון
כפר סבא



שמיר 1
תל אביב-יפו
סילביה הלוי
ב'
20:30
בית צורי
שמעוני ג
גבעתיים
צחי ביטון
ג'
20:30
שמעוני
שפיר 1
שפיר
טל זוארי להב


שפיר 3
שפיר
ג'ני פודגורני


שפרינצק
רחובות
יורם
ג'
20:00
אולם שפרינצק
שפרעם 1
שפרעם



שפרעם 2
שפרעם



שקד
ואדי ערה
ליאור גלוסקא


שקד 1
רעננה



תחכמוני
רחובות
יהודית
ג'
20:00
אולם תחכמוני
תיכונים
רעננה



תל אביב
מאמאנט גולד



תל חי 1
תל אביב-יפו
שרה קרן
א'
19:00
בי"ס תל חי
תל נוף
תל נוף
אנדראה
א'
21:00
תל נורדאו 1
תל אביב-יפו
יונתן ילין
ג'
20:30
בי"ס תל נורדאו
תל"י
הוד השרון



תל"י הרי אילת
אילת



תלמים א' אימפרייה
באר יעקב
מירב בן אדיבה
ב'
20:30
צאלון
תלמים בתנופה
באר יעקב
שועא
ד'
20:30