הפרוייקט למניעת אלימות וגזענות בספורט

מאמאנט החלה ללמד ולהעביר את חשיבות הנושא והקניית כלים מתוך הערכים של הליגה למועדוני הכדורגל ברחבי הארץ.


במסגרת פרוייקט למניעת אלימות וגזענות בספורט בחסות הטוטו - למען הספורט בישראל (המועצה להסדר ההימורים בספורט ) מאמאנט החלה ללמד ולהעביר את חשיבות הנושא והקניית כלים מתוך הערכים של הליגה למועדוני הכדורגל ברחבי הארץ.

הפועל תל אביב - מחלקת הנוער ערכו החודש הפנינג לעידוד חיובי, ולמניעת אלימות וגזענות בספורט, בחסות  הטוטו - למען הספורט בישראל והמועצה להסדר ההימורים בספורט
האירוע הנו חלק מפרויקט ארוך טווח, בו אנו מלמדים מועדוני כדורגל ברחבי הארץ, על חשיבות העידוד החיובי, תוך הקניית כלים להתנהגות נאותה באירוע ספורט.

המטרה היא להפוך  את המגרש לזירה של סובלנות, אהבה, פרגון, קבלת האחר, טיפוח וחיזוק של אוהדים מכל הצדדים, והובלת מדיניות של אפס סובלנות לאלימות וגזענות.

עופרה אברמוביץ יו"ר ומייסדת ליגת מאמאנט: " ליגת מאמאנט מאמאנט היא חלק בלתי נפרד מחייהן של השחקניות, משפחתן, והקהילה בה הן חיות, על המגרש ומחוצה לו. כקבוצת אמהות המנהלות חיי משפחה ומשמשות דוגמא ומודל לשינוי, אנו  שואפות לתת לילדינו את המענה הנכון ביותר למצבים ואתגרים בספורט ובחיים בכלל. כך נוכל להנחיל ערכים חיובים שישמשו בסיס להתנהלותם גם כבוגרים ולסביבה בריאה ערכית וטובה יותר".

לצפייה בגלריית התמונות מהאירוע

להורדת קובץ ZIP עם כל התמונות לחצ/י כאן

יצירת קשר

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
 • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
 • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.
 • Info.mamanet@gmail.com
 • 09-745-2249
  מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
  ניתן להשאיר הודעה
 • משרדי הנהלת מאמאנט
  ת.ד. 407,
  נווה ירק, 49945