"ההגנה היא המלכה של המשחק" ד"ר אריה זלינגר | סיכום המשחקים העולמיים CSIT 2017 ריגה לטביה

משלחת של כ- 200 שחקניות וצוות מאמאנט נפגשו בשדה התעופה,בדרכם לריגה - לטביה. 23 קבוצות מליגת מאמאנט ישראל ו7 קבוצות מהליגה למקומות עבודה בחסות מרכז הפועל וכן שחקניות מליגת מאמאנט - מקסיקו, לטביה, אוסטריה ואיטליה שיחקו מאמאנט, עודדו האחת את השנייה והראו שכל אמא ברחבי הגלובוס יכולה


באימונים ובמשחקים לקחו חלק גם שחקני קבוצת הכוכבים המורכבת מאנשים בעלי מוגבלויות, וקבוצת מאמאנט זהב, כולל התמקצעות באימון חסימות והגנה בסמינר מאמאנט מקצועי עם המאסטרו ד"ר אריה זלינגר. במסגרת המשחקים העולמיים התקיים גם פאנל מעניין עם נשיא ארגון CSIT ומכובדים נוספים, מישראל איטליה, גרמניה, פינלנד ואוסטריה.

הדובדבן - נקבע שיא עולמי של קיום משחקי מאמאנט ב-50 רשתות בו זמנית! הפעילות התקיימה בריגה היפה וכללה גם אירועים של המשלחות מרחבי העולם, ערב שכולו מאמאנט ורגעים נוספים, יקרים מפז שחלקנו בנינו ועם שחקניות מאמאנט מרחבי העולם, שהפגינו רוח ספורטיבית, יכולת לנצח ולהפסיד בכבוד וכבוד הדדי והוכיחו שוב שמאמאנט זה הרבה מעבר לרשת.

כל הכבוד גם לשחקניות מאמאנט שקבלו את הכרטיס הירוק, שניתן כאות הוקרה להתנהגות ספורטיבית, הוגנת ועידוד חיובי על המגרש ומחוצה לו, כחלק מיסודות הליגה.
תודות לכל המתנדבים, לצוות ההפקה ולכל המשתתפים.


תודה מיוחדת למרכז הפועל, על החיבור משחקים העולמיים CSIT,  ועל ההזדמנות להשתתף באירוע בינלאומי וחשוב שתורם ליצירת מודעות לליגת מאמאנט ופועלה בתחום הספורטיבי, החברתי, הקהילתי והעולמי.

מחכות כבר לטורניר המשחקים הבינלאומי הבא!

לצפייה בגלריות התמונות המלאה מריגה(צלם יוסי לזרוף)יצירת קשר

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
 • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
 • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.
נותרו  תוים.
 • Info.mamanet@gmail.com
 • 09-745-2249
  מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
  ניתן להשאיר הודעה
 • משרדי הנהלת מאמאנט
  ת.ד. 407,
  נווה ירק, 49945