60 שגרירי או"ם ונציגים דיפלומטים מכל העולם שיחקו מאמאנט על מגרש ביה"ס הבינלאומי של האו"ם

המטרה: לאמץ בכל המדינות החברות באו"ם את המודל הישראלי המסייע לקידום תוכנית 2030 של האו"ם


בעקבות האזכור של מאמאנט - ליגת האמהות בכדורשתכאמצעי להשגת פיתוח ושלום בעולם, ע"י האו"ם, הגיעה מאמאנט בחודש מרץ, לקיים סמינר בבית הספר הבינלאומי של האו"ם במנהטן, בנוכחותו של שגריר ישראל באו"ם, מר דני דנון, והציגה את מודל הארגון בפני כל שגרירות ונציגות האו"ם מכל העולם, שאף עלו בעצמם בהתלהבות על המגרש, שיחקו וחשו את להט המשחק. מטרת הסמינר שביקש האו"ם לקיים היא להפיץ את מודל המאמאנט בכמה שיותר מדינות בעולם, ככלי לבנייה ולפיתוח קהילות.

כאמור, מאמאנט הוכרזה כארגון ספורטיבי-חברתי, שיכול לסייע בפיתוח וקידום אוכלוסיות, דבר שמתכתב עם תוכנית 2030 של האו"ם, ולדברי השגריר דנון, פעילותה של מאמאנט משיקה לתכנית האו"ם הקוראת להשכנת שלום בר קיימא באמצעות פעילות  נשים בספורט , לשנת 2030.

ליגת מאמאנט מהווה את ארגון האימהות הספורטיבי- חברתי-קהילתי הגדול בישראל, ומונה למעלה מ-10,000 אלף נשים בכל העולם. הליגה הוקמה בשנת 2005, על ידי עפרה אברמוביץ' ושמה לה למטרה להנחיל את תרבות הספורט בקרב אימהות ודרכן להשפיע על הילדים ועל המשפחות, בכל העולם.


יצירת קשר

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
 • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
 • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.
נותרו  תוים.
 • Info.mamanet@gmail.com
 • 09-745-2249
  מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
  ניתן להשאיר הודעה
 • משרדי הנהלת מאמאנט
  ת.ד. 407,
  נווה ירק, 49945