סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בקהילה
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

יש גביע לחדרה

פורסם בתאריך: 28/5/2016 / השבוע בחדרה

קישור לכתבה: יש גביע לחדרה
ראש העיר צביקה גנדלמן אירח בלשכתו שחקניות כדורשת מליגת מאמאנט חדרה, אשר ניצחו בטורניר המוקדמות שהתקיים בקוסטה ברווה ספרד, וכן את מייסדת ויו"ר מאמאנט עפרה אברמוביץ.
 
בפגישה השתתפו גם סגנית ראש העיר חדווה יחזקאלי ומנהל מחלקת הספורט בעל"ה אילת בן-משה.
ליגת מאמאנט, ליגת אימהות בכדורשת, מורכבת מקבוצות של אימהות המייצגות את בתי הספר שבהם לומדים ילדיהן. בחדרה קבוצות מבתי הספר ארלוזורוב, צפרירים, מופת חופים, קפלן, ניצנים, תיכון חדרה, הרב תחומי, הגורן, שחף ואחד העם.

פורמט מאמאנט, דגם ייחודי ישראלי, אושר כענף ספורט מוכר במשחקים הבינלאומיים מטעם הקונפדרציה הבינלאומית של ארגוני ספורט בעולם, ובמסגרת זו תתקיים אליפות העולם בלטביה.

לקראת האליפות הבינלאומית התקיימו משחקי המוקדמות בספרד, בהם השתתפו קבוצות רבות מליגת מאמאנט בישראל, אשר שיחקו מול ליגות מאמאנט ממדינות שונות באירוע ספורטיבי ראשון מסוגו. כאמור, הקבוצה ובה השתתפו שחקניות מאמאנט מחדרה שבה עם הגביע.

ראש העיר גנדלמן בירך את השחקניות על ניצחונן, והנחה את מנהל מחלקת הספורט להכין תוכנית עבודה, הכוללת עלויות, לבחינת האפשרות לשליחת משלחת ייצוגית של חדרה למשחקים הבינלאומיים.
 חזרה ל->

קישור לכתבה: יש גביע לחדרהאנחנו כאן לכל שאלה, דברו איתנו!

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
 • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
 • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.

מאמאנט- ליגת אמהות בכדורשת

 • Info.mamanet@gmail.com
  ofraab.mamanet@gmail.com
 • 03-637-3437
  03-637-3417 - פקס
  מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
  ניתן להשאיר הודעה
 • משרדי הנהלת מאמאנט
  גליס 9, בנין סגולה 2000,
  פתח תקווה