שעה | מגרש | קבוצה א' | קבוצה ב' | מע' 1 | מע' 2 | מע' 3 | סה"כ | תוצאה |
20:00 |
נאות לון 1 |
שדרות | להבים |
9:21 |
9:21 |
- |
18:42 |
0:2 |
21:00 |
נאות לון 2 |
מיתר ניקס | בסיס חצרים |
11:21 |
19:21 |
- |
30:42 |
0:2 |
21:00 |
נאות לון 1 |
רמות סטאר | טופ טן |
9:21 |
10:21 |
- |
19:42 |
0:2 |
שעה | מגרש | קבוצה א' | קבוצה ב' | מע' 1 | מע' 2 | מע' 3 | סה"כ | תוצאה |
20:00 |
נאות לון 2 |
יעלים-עופרים | שדות נגב |
11:21 |
10:21 |
- |
21:42 |
0:2 |
20:00 |
נאות לון 1 |
חלמיש | אשכולות |
10:21 |
5:21 |
- |
15:42 |
0:2 |
21:00 |
נאות לון 2 |
עומר | שועלות המדבר |
10:21 |
2:21 |
- |
12:42 |
0:2 |
21:00 |
נאות לון 1 |
לבאורט | רמות אנרג'י |
5:21 |
9:21 |
- |
14:42 |
0:2 |
שעה | מגרש | קבוצה א' | קבוצה ב' | מע' 1 | מע' 2 | מע' 3 | סה"כ | תוצאה |
19:00 |
הקונכיה |
סטאר נט | נתיבות |
14:21 |
16:21 |
- |
30:42 |
0:2 |
20:00 |
הקונכיה |
שדרות | טופ טן |
8:21 |
10:21 |
- |
18:42 |
0:2 |
21:00 |
הקונכיה |
רמות סטאר | מלכות המדבר |
12:21 |
17:21 |
- |
29:42 |
0:2 |
שעה | מגרש | קבוצה א' | קבוצה ב' | מע' 1 | מע' 2 | מע' 3 | סה"כ | תוצאה |
21:00 |
נאות לון 2 |
להבים | נעמאנט |
21:13 |
21:14 |
- |
42:27 |
2:0 |
שעה | מגרש | קבוצה א' | קבוצה ב' | מע' 1 | מע' 2 | מע' 3 | סה"כ | תוצאה |
20:00 |
נאות לון 2 |
חלמיש | מאמאמצפה |
21:19 |
9:21 |
15:12 |
45:52 |
2:1 |
21:00 |
נאות לון 2 |
רמת הנגב | מאמאמצפה |
14:21 |
8:21 |
- |
22:42 |
0:2 |
שעה | מגרש | קבוצה א' | קבוצה ב' | מע' 1 | מע' 2 | מע' 3 | סה"כ | תוצאה |
19:15 |
נאות לון |
קרית גת | רמת הנגב |
14:21 |
8:21 |
- |
22:42 |
0:2 |
20:10 |
נאות לון |
אשכולות | רמות סופה |
21:11 |
21:14 |
- |
42:25 |
2:0 |
21:05 |
נאות לון |
אירוס ירוחם | מאמא 7 |
9:21 |
12:21 |
- |
21:42 |
0:2 |
שעה | מגרש | קבוצה א' | קבוצה ב' | מע' 1 | מע' 2 | מע' 3 | סה"כ | תוצאה |
21:10 |
נאות לון |
הגר | נתיבות |
10:21 |
6:21 |
- |
16:42 |
0:2 |
שעה | מגרש | קבוצה א' | קבוצה ב' | מע' 1 | מע' 2 | מע' 3 | סה"כ | תוצאה |
20:00 |
קונכיה |
חלמיש | קרית גת |
12:21 |
22:20 |
13:15 |
47:56 |
1:2 |
21:00 |
קונכיה |
מלכות המדבר | נעמאנט |
21:19 |
22:20 |
- |
43:39 |
2:0 |
שעה | מגרש | קבוצה א' | קבוצה ב' | מע' 1 | מע' 2 | מע' 3 | סה"כ | תוצאה |
20:10 |
נאות לון |
טופ טן | להבים |
16:21 |
21:17 |
16:14 |
53:52 |
2:1 |
21:05 |
נאות לון |
רמות אנרג'י | שדות נגב |
24:22 |
21:16 |
- |
45:38 |
2:0 |
שעה | מגרש | קבוצה א' | קבוצה ב' | מע' 1 | מע' 2 | מע' 3 | סה"כ | תוצאה |
20:20 |
נאות לון |
לבאורט | שועלות המדבר |
4:21 |
4:21 |
- |
8:42 |
0:2 |
21:10 |
נאות לון |
עומר | יעלים-עופרים |
11:21 |
12:21 |
- |
23:42 |
0:2 |
שעה | מגרש | קבוצה א' | קבוצה ב' | מע' 1 | מע' 2 | מע' 3 | סה"כ | תוצאה |
19:00 |
קונכיה |
רמות סטאר | שדרות |
12:21 |
21:18 |
15:13 |
48:52 |
2:1 |
20:00 |
קונכיה |
נתיבות | מאמא 7 |
0:21 |
0:21 |
- |
0:42 |
0:2 |
שעה | מגרש | קבוצה א' | קבוצה ב' | מע' 1 | מע' 2 | מע' 3 | סה"כ | תוצאה |
19:15 |
נאות לון |
אשכולות | קרית גת |
21:9 |
21:7 |
- |
42:16 |
2:0 |
20:10 |
נאות לון |
רמת הנגב | רמות סופה |
21:13 |
21:19 |
- |
42:32 |
2:0 |
21:05 |
נאות לון |
חלמיש | רמת הנגב |
10:21 |
13:21 |
- |
23:42 |
0:2 |
שעה | מגרש | קבוצה א' | קבוצה ב' | מע' 1 | מע' 2 | מע' 3 | סה"כ | תוצאה |
20:20 |
נאות לון |
שדות נגב | שועלות המדבר |
21:16 |
21:11 |
- |
42:27 |
2:0 |
21:10 |
נאות לון |
הגר | אירוס ירוחם |
11:21 |
4:21 |
- |
15:42 |
0:2 |
שעה | מגרש | קבוצה א' | קבוצה ב' | מע' 1 | מע' 2 | מע' 3 | סה"כ | תוצאה |
19:00 |
קונכיה |
רמות אנרג'י | יעלים-עופרים |
21:10 |
21:15 |
- |
42:25 |
2:0 |
21:00 |
קונכיה |
עומר | לבאורט |
21:17 |
22:20 |
- |
43:37 |
2:0 |
שעה | מגרש | קבוצה א' | קבוצה ב' | מע' 1 | מע' 2 | מע' 3 | סה"כ | תוצאה |
19:15 |
נאות לון |
מאמאמצפה | אשכולות |
24:22 |
14:21 |
8:15 |
46:58 |
1:2 |
20:10 |
נאות לון |
נעמאנט | שדרות |
21:7 |
21:16 |
- |
42:23 |
2:0 |
21:05 |
נאות לון |
להבים | מלכות המדבר |
23:21 |
18:21 |
15:10 |
56:52 |
2:1 |
שעה | מגרש | קבוצה א' | קבוצה ב' | מע' 1 | מע' 2 | מע' 3 | סה"כ | תוצאה |
20:20 |
נאות לון |
טורניר | טורניר |
- |
- |
- |
- |
- |
שעה | מגרש | קבוצה א' | קבוצה ב' | מע' 1 | מע' 2 | מע' 3 | סה"כ | תוצאה |
19:00 |
קונכיה |
מאמא 7 | סטאר נט |
21:14 |
21:13 |
- |
42:27 |
2:0 |
20:00 |
קונכיה |
אירוס ירוחם | מיתר ניקס |
21:16 |
21:11 |
- |
42:27 |
2:0 |
21:00 |
קונכיה |
אירוס ירוחם | בסיס חצרים |
0:21 |
0:21 |
- |
0:42 |
0:2 |
שעה | מגרש | קבוצה א' | קבוצה ב' | מע' 1 | מע' 2 | מע' 3 | סה"כ | תוצאה |
19:15 |
נאות לון |
רמות סופה | מאמאמצפה |
11:21 |
13:21 |
- |
24:42 |
0:2 |
20:10 |
נאות לון |
רמות סופה | קרית גת |
21:16 |
13:21 |
13:15 |
47:52 |
1:2 |
21:05 |
נאות לון |
שדות נגב | לבאורט |
21:8 |
21:11 |
- |
42:19 |
2:0 |
שעה | מגרש | קבוצה א' | קבוצה ב' | מע' 1 | מע' 2 | מע' 3 | סה"כ | תוצאה |
20:20 |
נאות לון |
שועלות המדבר | יעלים-עופרים |
21:19 |
19:21 |
15:4 |
55:44 |
2:1 |
שעה | מגרש | קבוצה א' | קבוצה ב' | מע' 1 | מע' 2 | מע' 3 | סה"כ | תוצאה |
20:10 |
נאות לון |
נעמאנט | טופ טן |
5:21 |
14:21 |
- |
19:42 |
0:2 |
21:05 |
נאות לון |
חלמיש | רמות סופה |
10:21 |
13:21 |
- |
23:42 |
0:2 |
שעה | מגרש | קבוצה א' | קבוצה ב' | מע' 1 | מע' 2 | מע' 3 | סה"כ | תוצאה |
20:30 |
נאות לון |
נתיבות | מיתר ניקס |
21:12 |
21:7 |
- |
42:19 |
2:0 |
21:20 |
נאות לון |
הגר | סטאר נט |
14:21 |
14:21 |
- |
28:42 |
0:2 |
שעה | מגרש | קבוצה א' | קבוצה ב' | מע' 1 | מע' 2 | מע' 3 | סה"כ | תוצאה |
19:00 |
קונכיה |
אשכולות | רמת הנגב |
21:19 |
21:14 |
- |
42:33 |
2:0 |
20:00 |
קונכיה |
מאמאמצפה | קרית גת |
21:16 |
21:11 |
- |
42:27 |
2:0 |
21:00 |
קונכיה |
עומר | רמות אנרג'י |
6:21 |
5:21 |
- |
11:42 |
0:2 |
שעה | מגרש | קבוצה א' | קבוצה ב' | מע' 1 | מע' 2 | מע' 3 | סה"כ | תוצאה |
20:10 |
נאות לון |
מיתר ניקס | מאמא 7 |
20:22 |
14:21 |
- |
34:43 |
0:2 |
21:00 |
נאות לון |
בסיס חצרים | הגר |
21:13 |
21:16 |
- |
42:29 |
2:0 |
שעה | מגרש | קבוצה א' | קבוצה ב' | מע' 1 | מע' 2 | מע' 3 | סה"כ | תוצאה |
20:20 |
נאות לון |
נתיבות | אירוס ירוחם |
21:0 |
21:0 |
- |
42:0 |
2:0 |
20:30 |
ערד |
יעלים-עופרים | לבאורט |
21:14 |
21:15 |
- |
42:29 |
2:0 |
21:10 |
נאות לון |
סטאר נט | אירוס ירוחם |
12:21 |
21:12 |
11:15 |
44:48 |
1:2 |
שעה | מגרש | קבוצה א' | קבוצה ב' | מע' 1 | מע' 2 | מע' 3 | סה"כ | תוצאה |
19:15 |
נאות לון |
שועלות המדבר | רמות אנרג'י |
8:21 |
12:21 |
- |
20:42 |
0:2 |
20:10 |
נאות לון |
טופ טן | מלכות המדבר |
22:20 |
21:1 |
- |
43:21 |
2:0 |
21:05 |
נאות לון |
מאמא 7 | הגר |
21:8 |
21:5 |
- |
42:13 |
2:0 |
שעה | מגרש | קבוצה א' | קבוצה ב' | מע' 1 | מע' 2 | מע' 3 | סה"כ | תוצאה |
20:00 |
קונכיה |
סטאר נט | מיתר ניקס |
21:15 |
21:10 |
- |
42:25 |
2:0 |
21:00 |
קונכיה |
בסיס חצרים | סטאר נט |
21:19 |
13:21 |
9:15 |
43:55 |
1:2 |
שעה | מגרש | קבוצה א' | קבוצה ב' | מע' 1 | מע' 2 | מע' 3 | סה"כ | תוצאה |
19:00 |
קונכיה |
עומר | שדות נגב |
13:21 |
4:21 |
- |
17:42 |
0:2 |
20:00 |
קונכיה |
מיתר ניקס | הגר |
21:17 |
21:10 |
- |
42:27 |
2:0 |
21:00 |
קונכיה |
בסיס חצרים | נתיבות |
0:21 |
0:21 |
- |
0:42 |
0:2 |
שעה | מגרש | קבוצה א' | קבוצה ב' | מע' 1 | מע' 2 | מע' 3 | סה"כ | תוצאה |
20:20 |
נאות לון |
רמות סטאר | להבים |
9:21 |
12:21 |
- |
21:42 |
0:2 |
שעה | מגרש | קבוצה א' | קבוצה ב' | מע' 1 | מע' 2 | מע' 3 | סה"כ | תוצאה |
19:00 |
קונכיה |
מאמא 7 | בסיס חצרים |
21:15 |
21:17 |
- |
42:32 |
2:0 |
20:00 |
קונכיה |
מלכות המדבר | שדרות |
19:21 |
21:12 |
15:8 |
55:41 |
2:1 |
21:00 |
קונכיה |
רמות סטאר | נעמאנט |
15:21 |
9:21 |
- |
24:42 |
0:2 |