עונת 2016-2017 - משחקים בשלבי הבית




ט.ל.ח

משחקים ברמת הבתים.
יש להגיע לאולם לפחות 15 דקות לפני המשחק על מנת לאפשר רישום תקין וחימום.

מחזור 1 - 12/12/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
קונכיה, ב"ש
רמת הנגב שדרות 5:21
15:21
-
20:42
0:2
20:15
קונכיה, ב"ש
רמות סופה בנות שמעון 21:12
21:11
-
42:23
2:0
21:15
קונכיה, ב"ש
עמותת הגר נעמאנט - נעמ"ת 6:21
9:21
-
15:42
0:2
מחזור 2 - 19/12/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:45
גבעות בר
גבעות בר מיתר 21:8
21:16
-
42:24
2:0
21:45
גבעות בר
קרית גת עומר 18:21
14:21
-
32:42
0:2
מחזור 3 - 21/12/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:45
מקיף ז'
מערב שבע רמות סטאר 11:21
21:12
15:3
47:36
2:1
מחזור 4 - 2/1/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
קיבוץ חצרים
חצרים להבים 16:21
13:21
-
29:42
0:2
20:15
קיבוץ חצרים
להבים מאמאמצפה 16:21
22:20
15:9
53:50
2:1
21:15
קיבוץ חצרים
מאמא 7 מלכות המדבר 21:12
21:13
-
42:25
2:0
מחזור 5 - 9/1/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
קונכיה, ב"ש
עמותת הגר רמת הנגב 15:21
13:21
-
28:42
0:2
20:15
קונכיה, ב"ש
נעמאנט - נעמ"ת רמת הנגב 21:9
21:9
-
42:18
2:0
21:15
קונכיה, ב"ש
גבעות בר מערב שבע 21:9
21:12
-
42:21
2:0
מחזור 6 - 16/1/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
TBD
מיתר רמות סטאר 21:19
21:23
16:14
58:56
2:1
20:15
TBD
קרית גת רמות סופה 17:21
7:21
-
24:42
0:2
21:15
TBD
עומר בנות שמעון 19:21
21:14
12:15
52:50
1:2
מחזור 7 - 23/1/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
קונכיה, ב"ש
בארי שובל 11:21
19:21
-
30:42
0:2
20:15
קונכיה, ב"ש
נעמאנט - נעמ"ת שדרות 21:0
21:12
-
42:12
2:0
21:15
קונכיה, ב"ש
חצרים מאמא 7 9:21
7:21
-
16:42
0:2
מחזור 8 - 30/1/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
קונכיה, ב"ש
נתיבות ערבה 21:6
21:2
-
42:8
2:0
20:15
קונכיה, ב"ש
רמות אנרג'י ערבה 21:0
21:0
-
42:0
2:0
21:15
קונכיה, ב"ש
להבים מלכות המדבר 21:15
21:0
-
42:15
2:0
מחזור 9 - 6/2/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
קונכיה, ב"ש
מאמאמצפה בארי 15:21
21:19
14:16
50:56
1:2
20:15
קונכיה, ב"ש
גבעות בר רמות סטאר 21:8
21:10
-
42:18
2:0
21:15
קונכיה, ב"ש
מיתר מערב שבע 7:21
21:19
15:17
43:57
1:2
מחזור 10 - 13/2/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
קונכיה, ב"ש
קרית גת בנות שמעון 21:16
21:12
-
42:28
2:0
20:15
קונכיה, ב"ש
עמותת הגר שדרות 0:21
0:21
-
0:42
0:2
21:15
קונכיה, ב"ש
עומר רמות סופה 22:20
16:21
18:20
56:61
1:2
מחזור 11 - 20/2/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
קונכיה, ב"ש
רמת הנגב שדרות 19:21
21:18
21:19
61:58
2:1
20:15
קונכיה, ב"ש
נעמאנט - נעמ"ת רמת הנגב 21:10
21:8
-
42:18
2:0
21:15
קונכיה, ב"ש
להבים מאמא 7 11:21
9:21
-
20:42
0:2
מחזור 12 - 27/2/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
קונכיה, ב"ש
בארי רמות אנרג'י 11:21
2:21
-
13:42
0:2
20:00
קונכיה, ב"ש
נתיבות שובל 21:10
21:14
-
42:24
2:0
21:00
קונכיה, ב"ש
עמותת הגר נעמאנט - נעמ"ת 7:21
12:21
-
19:42
0:2
מחזור 13 - 6/3/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
קונכיה, ב"ש
רמות סופה בנות שמעון 21:12
21:14
-
42:26
2:0
20:00
קונכיה, ב"ש
להבים מאמא 7 16:21
6:21
-
22:42
0:2
21:00
קונכיה, ב"ש
חצרים מלכות המדבר 11:21
15:21
-
26:42
0:2
מחזור 14 - 20/3/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
קונכיה, ב"ש
גבעות בר מיתר 21:13
21:12
-
42:25
2:0
20:00
קונכיה, ב"ש
מערב שבע רמות סטאר 21:11
21:11
-
42:22
2:0
21:00
קונכיה, ב"ש
קרית גת עומר 21:12
16:21
15:11
52:44
2:1
מחזור 15 - 27/3/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
קונכיה, ב"ש
חצרים להבים 18:21
11:21
-
29:42
0:2
20:00
קונכיה, ב"ש
מיתר רמות סטאר 21:13
21:11
-
42:24
2:0
21:00
קונכיה, ב"ש
מאמא 7 מלכות המדבר 21:12
21:11
-
42:23
2:0
מחזור 16 - 3/4/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
קונכיה, ב"ש
שובל רמות אנרג'י 13:21
7:21
-
20:42
0:2
20:00
קונכיה, ב"ש
קרית גת רמות סופה 19:21
11:21
-
30:42
0:2
21:00
קונכיה, ב"ש
גבעות בר מערב שבע 21:9
21:12
-
42:21
2:0
מחזור 17 - 26/4/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
21:00
TBD
עומר בנות שמעון 18:21
17:21
-
35:42
0:2
מחזור 18 - 8/5/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
מקיף י"א
עמותת הגר רמת הנגב 15:21
18:21
-
33:42
0:2
20:30
מקיף א'
חצרים מאמא 7 23:21
11:21
6:15
40:57
1:2
21:30
מקיף י"א
נעמאנט - נעמ"ת שדרות 21:15
21:18
-
42:33
2:0
מחזור 19 - 16/5/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
TBD
שובל ערבה 0:21
0:21
-
0:42
0:2
21:00
TBD
נתיבות בארי 21:8
21:13
-
42:21
2:0
מחזור 20 - 22/5/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
קונכיה, ב"ש
קרית גת בנות שמעון 19:21
17:21
-
36:42
0:2
20:00
קונכיה, ב"ש
עמותת הגר שדרות 21:18
21:19
-
42:37
2:0
21:00
קונכיה, ב"ש
עומר רמות סופה 10:21
14:21
-
24:42
0:2
מחזור 21 - 5/6/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
קונכיה, ב"ש
מאמאמצפה ערבה 21:17
21:19
-
42:36
2:0
20:00
קונכיה, ב"ש
בארי ערבה 21:12
21:8
-
42:20
2:0
21:00
קונכיה, ב"ש
מלכות המדבר חצרים 21:17
12:21
13:15
46:53
1:2
מחזור 22 - 12/6/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
קונכיה, ב"ש
מיתר מערבשבע 11:21
20:22
-
31:43
0:2
20:00
קונכיה, ב"ש
נתיבות רמות אנרג'י 12:21
9:21
-
21:42
0:2
21:00
קונכיה, ב"ש
להבים מלכות המדבר 15:21
21:15
19:17
55:53
2:1
מחזור 23 - 19/6/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
קונכיה, ב"ש
מאמאמצפה שובל 18:21
11:21
-
29:42
0:2
20:00
קונכיה, ב"ש
גבעות בר רמות סטאר 21:7
21:5
-
42:12
2:0
21:00
קונכיה, ב"ש
מאמאמצפה רמות אנרג'י 10:21
15:21
-
25:42
0:2


יצירת קשר

נותרו  תוים.
  • Info.mamanet@gmail.com
  • 09-745-2249
    מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
    ניתן להשאיר הודעה
  • Ofra Abramovich | עפרה אברמוביץ
    +972 54-350-3355
  • משרדי הנהלת מאמאנט
    ת.ד. 407,
    נווה ירק, 49945