פרימיום-שפלה - מוקדמות



ט.ל.ח


מחזור 1 - 11/11/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:30

גני אביב וונדר וומן 19:21
21:19
15:10
55:50
2:1
18:30

Harel stars Yavenet 21:11
21:10
-
42:21
2:0
20:30

רמונט באר יעקב 16:21
17:21
-
33:42
0:2
20:30

Harel stars גני אביב 21:17
21:10
-
42:27
2:0
מחזור 2 - 25/11/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:30

רמונט פינס 18:21
20:22
-
38:43
0:2
19:30

Harel stars פינס 21:11
21:11
-
42:22
2:0
19:30

Yavenet וונדר וומן 21:18
15:21
15:17
51:56
1:2
19:30

Harel stars רמונט 21:15
21:12
-
42:27
2:0
20:30

גני אביב חולוניה 21:23
6:21
-
27:44
0:2
20:30

Yavenet באר יעקב 14:21
19:21
-
33:42
0:2
מחזור 3 - 23/12/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:30

קרית גת פינס 21:17
18:21
15:3
54:41
2:1
18:30

וונדר וומן חטובות יהוד 13:21
11:21
-
24:42
0:2
19:30

קרית גת באר יעקב 15:21
21:16
15:10
51:47
2:1
19:30

Yavenet חולוניה 21:16
13:21
6:15
40:52
1:2
20:30

גני אביב חטובות יהוד 23:21
13:21
8:15
44:57
1:2
20:30

Harel stars וונדר וומן 21:17
21:13
-
42:30
2:0
מחזור 4 - 6/1/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:30

וונדר וומן פינס 21:17
17:21
19:17
57:55
2:1
18:30

קרית גת רמונט 21:14
20:22
15:9
56:45
2:1
19:30

Yavenet חטובות יהוד 21:19
21:16
-
42:35
2:0
19:30

Harel stars חולוניה -
-
-
-
-
20:30

חולוניה חטובות יהוד 19:21
21:15
15:13
55:49
2:1
20:30

וונדר וומן קרית גת 18:21
21:18
15:13
54:52
2:1
מחזור 5 - 27/1/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:30

חולוניה רמונט -
-
-
-
-
18:30

Harel stars באר יעקב -
-
-
-
-
19:30

וונדר וומן חולוניה -
-
-
-
-
19:30

Yavenet גני אביב -
-
-
-
-
20:30

באר יעקב פינס :
:
-
-
-
20:30

Harel stars קרית גת -
-
-
-
-
מחזור 6 - 17/2/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:30

חטובות יהוד פינס :
:
-
-
-
18:30

Yavenet רמונט -
-
-
-
-
19:30

Harel stars חטובות יהוד -
-
-
-
-
19:30

גני אביב קרית גת -
-
-
-
-
20:30

גני אביב באר יעקב -
-
-
-
-
20:30

Yavenet פינס 17:21
17:21
-
34:42
0:2
מחזור 7 - 17/3/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:30

וונדר וומן רמונט -
-
-
-
-
19:30

גני אביב רמונט -
-
-
-
-
19:30

חולוניה באר יעקב -
-
-
-
-
20:30

Yavenet קרית גת -
-
-
-
-
20:30

חטובות יהוד קרית גת -
-
-
-
-
21:30

וונדר וומן באר יעקב -
-
-
-
-
מחזור 8 - 14/4/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:45

חולוניה קרית גת -
-
-
-
-
18:45

גני אביב פינס :
:
-
-
-
19:45

חטובות יהוד רמונט -
-
-
-
-
20:30

חולוניה פינס :
:
-
-
-
20:30

חטובות יהוד באר יעקב -
-
-
-
-


יצירת קשר

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
  • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
  • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.
נותרו  תוים.
  • Info.mamanet@gmail.com
  • 09-745-2249
    מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
    ניתן להשאיר הודעה
  • Ofra Abramovich | עפרה אברמוביץ
    +972 54-350-3355
  • משרדי הנהלת מאמאנט
    ת.ד. 407,
    נווה ירק, 49945