סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

עונה 4 - שלב הבתים




ט.ל.ח

מחזור 1 - 1/2/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
גבעת שמואל
בי"ס הרצל מורשת 21:17
21:13
-
42:30
2:0
19:45
יהוד
אריאל מגוב"שות 19:21
18:21
-
37:42
0:2
19:45
יהוד
על יסודי 1 מעורבות ק"א 14:21
20:22
-
34:43
0:2
20:00
גבעת שמואל
בן גוריון 1 על יסודי 4 13:21
17:21
-
30:42
0:2
20:45
יהוד
על יסודי 2 יובלים א"י 21:17
21:14
-
42:31
2:0
20:45
יהוד
דמוקרטי מיקס יהוד מונוסון 23:25
21:15
16:18
60:58
1:2
21:30
יהוד
יעקב כהן מיתר 18:21
14:21
-
32:42
0:2
21:30
יהוד
מקסימאמות אילות 21:14
21:19
-
42:33
2:0
(בית אמצעי | בית תחתון | בית עליון)
מחזור 2 -
8/2/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
גני תקוה
אהוד מנור יובלים ג"ת 14:21
13:21
-
27:42
0:2
19:00
גני תקוה
אלון 1 יעקב כהן 17:21
22:20
15:11
54:52
2:1
20:00
גני תקוה
מקסימאמות מיקס יהוד מונוסון 21:6
21:9
-
42:15
2:0
20:00
גני תקוה
גנים על יסודי 2 18:21
19:21
-
37:42
0:2
21:00
גני תקוה
בן גוריון 1 יובלים א"י 14:21
24:22
10:15
48:58
1:2
(בית אמצעי | בית תחתון | בית עליון)
מחזור 3 -
15/2/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
גני תקוה
בי"ס הרצל אלון 1 20:22
21:16
13:15
54:53
1:2
19:00
אור יהודה
מגוב"שות דמוקרטי 21:19
21:14
-
42:33
2:0
20:00
גני תקוה
אהוד מנור גנים 21:19
12:21
10:15
43:55
1:2
20:00
אור יהודה
מעורבות ק"א מיתר 15:21
19:21
-
34:42
0:2
20:00
אור יהודה
יובלים ג"ת יובלים א"י 17:21
21:15
15:13
53:49
2:1
21:00
גני תקוה
מיקס יהוד מונוסון אריאל 23:21
22:20
-
45:41
2:0
21:00
אור יהודה
על יסודי 1 מורשת 25:23
26:24
-
51:47
2:0
(בית אמצעי | בית תחתון | בית עליון)
מחזור 4 -
22/2/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
אור יהודה
סביונים מגוב"שות 21:11
21:8
-
42:19
2:0
19:00
אור יהודה
אילות דמוקרטי 21:23
23:21
16:14
60:58
2:1
20:00
אור יהודה
על יסודי 4 יובלים ג"ת 21:19
21:17
-
42:36
2:0
20:00
אור יהודה
אריאל מקסימאמות 12:21
13:21
-
25:42
0:2
21:00
אור יהודה
מעורבות ק"א יעקב כהן 21:14
21:18
-
42:32
2:0
21:00
אור יהודה
על יסודי 2 בן גוריון 1 18:21
19:21
-
37:42
0:2
(בית אמצעי | בית תחתון | בית עליון)
מחזור 5 -
29/2/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
גני תקוה
מיקס יהוד מונוסון מגוב"שות 18:21
26:24
12:15
56:60
1:2
19:30
גני תקוה
אהוד מנור על יסודי 2 8:21
21:23
-
29:44
0:2
20:30
גני תקוה
יובלים א"י גנים 18:21
19:21
-
37:42
0:2
20:30
גני תקוה
סביונים אריאל 21:13
21:12
-
42:25
2:0
21:30
גני תקוה
מיתר מורשת 21:13
21:11
-
42:24
2:0
21:30
גני תקוה
על יסודי 1 בי"ס הרצל 17:21
13:21
-
30:42
0:2
(בית אמצעי | בית תחתון | בית עליון)
מחזור 6 -
7/3/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
אור יהודה
מיתר בי"ס הרצל -
-
-
-
-
19:30
אור יהודה
על יסודי 4 אהוד מנור 21:14
21:19
-
42:33
2:0
20:30
גבעת שמואל
יובלים ג"ת בן גוריון 1 21:18
21:14
-
42:32
2:0
20:30
אור יהודה
מעורבות ק"א אלון 1 21:19
11:21
11:15
43:55
1:2
20:30
אור יהודה
דמוקרטי אריאל 21:11
21:18
-
42:29
2:0
21:30
גבעת שמואל
מורשת יעקב כהן 16:21
21:16
15:10
52:47
2:1
21:30
אור יהודה
אילות מיקס יהוד מונוסון 18:21
20:22
-
38:43
0:2
(בית אמצעי | בית תחתון | בית עליון)
מחזור 7 -
14/3/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
גני תקוה
דמוקרטי סביונים -
-
-
-
-
19:30
גני תקוה
יובלים ג"ת על יסודי 2 -
-
-
-
-
20:30
גני תקוה
מורשת אלון 1 -
-
-
-
-
20:30
גני תקוה
מגוב"שות מקסימאמות -
-
-
-
-
21:30
גני תקוה
יובלים א"י על יסודי 4 -
-
-
-
-
21:30
גני תקוה
גנים בן גוריון 1 -
-
-
-
-
(בית אמצעי | בית תחתון | בית עליון)
מחזור 8 -
21/3/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
גני תקוה
יעקב כהן בי"ס הרצל -
-
-
-
-
19:45
יהוד
על יסודי 2 על יסודי 4 -
-
-
-
-
19:45
יהוד
מגוב"שות אילות -
-
-
-
-
20:30
גני תקוה
גנים יובלים ג"ת -
-
-
-
-
20:45
יהוד
בן גוריון 1 אהוד מנור -
-
-
-
-
20:45
יהוד
מקסימאמות דמוקרטי -
-
-
-
-
21:30
יהוד
מיקס יהוד מונוסון סביונים -
-
-
-
-
21:30
יהוד
מיתר על יסודי 1 -
-
-
-
-
(בית אמצעי | בית תחתון | בית עליון)
מחזור 9 -
18/4/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
גני תקוה
אלון 1 מיתר -
-
-
-
-
20:30
גני תקוה
אילות סביונים -
-
-
-
-
21:30
גני תקוה
יעקב כהן על יסודי 1 -
-
-
-
-
21:30
גני תקוה
מורשת מעורבות ק"א -
-
-
-
-
(בית אמצעי | בית תחתון | בית עליון)
מחזור 10 -
25/4/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
גבעת שמואל
בי"ס הרצל מעורבות ק"א -
-
-
-
-
20:45
אור יהודה
סביונים מקסימאמות -
-
-
-
-
20:45
אור יהודה
יובלים א"י אהוד מנור -
-
-
-
-
21:30
גבעת שמואל
אלון 1 על יסודי 1 -
-
-
-
-
21:30
אור יהודה
על יסודי 4 גנים -
-
-
-
-
21:30
אור יהודה
אריאל אילות -
-
-
-
-
(בית אמצעי | בית תחתון | בית עליון)
טבלת הדירוג:







אנחנו כאן לכל שאלה, דברו איתנו!

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
  • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
  • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.

מאמאנט- ליגת אמהות בכדורשת

  • Info.mamanet@gmail.com
    ofraab.mamanet@gmail.com
  • 03-637-3437
    03-637-3417 - פקס
    מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
    ניתן להשאיר הודעה
  • משרדי הנהלת מאמאנט
    גליס 9, בנין סגולה 2000,
    פתח תקווה