אלופי הזהב של מאמאנט

מאמאנט זהב מזמינה אתכם לשחק ולהתחרות באירוע הארצי "אליפות הזהב" שיערך ביום שלישי 26.9 בספורטק בתל אביב. במסגרת האירוע יתקיימו תחרויות במגוון ענפי ספורט שונים, פעילות ספורטיביות לא תחרותיות, סדנאות והרצאות.


זה הזמן לפרגן להורים! 'ליגת מאמאנט זהב' גאה להשתתף, באירוע הגדול לגיל הזהב בישראל - אליפות הזהב "כפיים", בו 'מאמאנט זהב' ייקחו חלק בפעם הראשונה: שחקני מאמאנט, מאמנים ושופטים. במקום יוצבו כ 8 רשתות שישמשו לאימון, לימוד המשחק, תרגול ופעילות תחרותית

'מאמאנט זהב' קיימת מזה שלוש שנים ומאפשרת הצטרפות לליגה לשחקניות ושחקנים בגיל 60 ומעלה, במטרה להביא לידי ביטוי את הקשר הבין-דורי במגרש הספורטיבי בארץ ומעבר לים.

ליגת 'מאמאנט זהב' הוקמה תודות לארגון 'הג'ויינט ישראל, וכיום היא פועלת בארץ ובעולם. זוהי ההוכחה שכל אמא של אמא או אבא של אמא , יכולים, ובכל גיל!

אליפות הזהב 2017 תתקיים ביום שלישי, 26 בספטמבר,בין השעות 7:00-15:30,
ספורטק תל אביב, פארק גני יהושוע
עלות ההשתתפות הינה 60 ש"ח והיא כוללת חולצה וארוחת צהריים.
קוד המקנה 10% הנחה 863155

ההרשמה מראש ישירות דרך אתר כפיים https://www.seniorchampionship.co.il/MenuDefault.aspx?id=436יצירת קשר

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
 • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
 • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.
נותרו  תוים.
 • Info.mamanet@gmail.com
 • 09-745-2249
  מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
  ניתן להשאיר הודעה
 • משרדי הנהלת מאמאנט
  ת.ד. 407,
  נווה ירק, 49945