מדריכי/ות מאמאנט


כללי

מתוך זיהוי צרכיי ליגת מאמאנט ובהתאם לערכיה נבנתה תכנית של קורסי מדריכות/ים של משחק הכדורשת. קורסים אלה נועדו להכשיר מדריכות מאמאנט לכדורשת לאמן הן קבוצות בוגרות והן נערות וילדות, בתוספת הסמכה רלוונטית. במסגרת ההסמכה, תורמות בוגרות הקורס שעות אימון בכדורשת לנערות בקהילה. בקורסים שנערכו עד כה השתתפו שחקניות מאמאנט וחלקן אף הפכו להיות מאמנות בליגת מאמאנט. קורסים אלה, מעבר למטרותיהם הרשמיות והראויות, מעניקים לנשים רבות את העוצמה לבצע שינויים בחייהן, ללכת בעצת ליבן ולשלב בכך פרנסה.

מטרות הקורס

 1. שימוש במשחק כדורשת במסגרת מאמאנט ככלי המאפשר הסבה מקצועית לאוכלוסייה כולה ולנשים בפרט.
 2. שימוש במשחק כדורשת במסגרת מאמאנט כמקור פרנסה. מקור פרנסה ייחודי הקשור לתחום העניין, לאהבה לספורט. תחום פרנסה המדבר בשפה בינלאומית- ספורט.
 3. שימוש במשחק כדורשת במסגרת מאמאנט ככלי לבניית רשת מקצועית ספורטיבית.
 4. שימוש במשחק כדורשת במסגרת מאמאנט שיוביל את המדריכה לחזור לקהילה כמדריכת כדורשת ולחבר את ילדי קהילתה למשחק הכדורשת.
 5. שימוש במשחק כדורשת במסגרת מאמאנט במטרה להגביר את המעורבות המשפחתית הספורטיבית. מעניק צוהר לילדי חוגי הכדורשת בגילאים הרלוונטיים להשתתף באקדמיה של מאמאנט ולשוב אל הליגה כרשמים/ כשופטים.
 6. העצמת המדריכה הן כתורמת גם לחברה הישראלית, במסגרת 40 שעות האימון בהתנדבות.
 7. העצמת המדריכה באמצעות חווית הצלחה במגרש, חוויה חיובית אותה תרצה להעתיק לתחומי החיים האחרים שלו בעידוד חבריה החדשים לקורס.
 8. שימוש במשחק הכדורשת ככלי בריאותי, כנועד למניעת מחלות בקרב נשים וגברים באוכלוסייה. 

יצירת קשר

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
 • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
 • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.
 • Info.mamanet@gmail.com
 • 09-745-2249
  מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
  ניתן להשאיר הודעה
 • משרדי הנהלת מאמאנט
  ת.ד. 407,
  נווה ירק, 49945